Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co to ma być?????

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Co to ma być?????

    Witam po konserwie zostały skradzione wszystkie lasy u mnie..... Pola nie padają tylko mają 4 szt.... Do cholery jasnej czy w końcu naprawicie coś zanim zepsujecie??????

    A najlepsze jest to ze na moich oczach padło pole po czym się samo odbudowało!!!!!! do 4 jednostek...

    @#$%$#@#$% niech se to każdy sam przetlumaczy!!!!!

    I ja już nie proszę... Tej jedenj nocy straciłem to co zbierałem przez miesiąc!!!! Brawo BB!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 04.02.2014 o 10:31

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Witam po konserwie zostały skradzione wszystkie lasy u mnie..... Pola nie padają tylko mają 4 szt.... Do cholery jasnej czy w końcu naprawicie coś zanim zepsujecie??????

    A najlepsze jest to ze na moich oczach padło pole po czym się samo odbudowało!!!!!! do 4 jednostek...

    @#$%$#@#$% niech se to każdy sam przetlumaczy!!!!!

    I ja już nie proszę... Tej jedenj nocy straciłem to co zbierałem przez miesiąc!!!! Brawo BB!!!!!!!!!!
    Jak żyć Panie Premierze? Jak żyć?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    hahaha

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy wy kuźwa zawsze musicie cos *** na tych konserwacjach nie nauczyliście sie juz tego aby robic cos pozadnie , lub nie robic nic jak dobrze chodzi . Co znowu powiecie ze wiecie juz co jest granw czwartek lub w jakis dzien bedziecie to naprawiac zapewno jak zawsze ok godziny 14 . Robicie patologie największą na taj grze jaka moze byc.Zacznijcie wreszcie myslec co robicie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 04.02.2014 o 13:10

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po prostu konserwa wprowadziła w grze nowy aspekt metafizyczny, kopalnie budują się, ale są wybudowane, studnię udało mi się postawić za trzecim razem.
    Kopalnia żelaza pojawia się i znika od pół godziny. W kolejce budowlanej trzech klientów zapieprza jednocześnie na teren budowy.
    Zapieprz taki, że nie było czasu taczek załadować. Algorytmy z PRL'u.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Znudziły mi się już konwenanse.
    BB jesteście nieudolną bandą idiotów, zdajcie sobie z tego sprawe.
    Tępe pały to kopią rowy, a nie biorą sie za kod źródłowy.
    <Boardwarrior i hater>

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    popieram , melioracja u nas teraz w plecy , przyda się sila robocza , ale i tak czyszczenie forum się zaczęlo , zaraz znikna niewygodne posty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.