Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107

Wątek: Ulepszony Silos - serwer testowy

  1. #21
    Osadnik Awatar Yuppies
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie dodadza za zlote np fasolim kolejne patenty geniuszu

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Pyziolek Zobacz posta
    A ja odpowiem Tobie tak: Owy silos na sterydach jest po to za klejki żeby BB więcej kasy wyrwało od graczy, co nie powinno dziwić. Natomiast Ty, jak chcesz sobie pograć za free udaj się na stronę wuwuwu.kurnik.pl
    Skoro nie wiesz, czy i ile zainwestowałem w grę, to nie snuj takich wniosków ;] to że ktoś wydaje kasę nie znaczy, że ma mu się wszystko podobać, co BB chce wprowadzić. Wg mnie pomysł wprowadzania nowych budynków za klejki (o podobnych właściwościach jak ich stare wersje) jest bez sensu, gdyż to nie urozmaici gry. Kogo będzie stać to sobie kupi taki silos i co? Znowu żadnego wyzwania, żeby takowy budynek zdobyć.


    Jeśli już rzucamy pomysłami, to mój pomysł jest takowy:
    - silos ulepszony powinien być do zdobycia w jakiejś skomplikowanym cyklu zadań (np. gospodarczych)
    - po zdobyciu go nie możemy go jeszcze używać, gdyż... brakuje nam do niego części: złotych zębatek, złotych zawiasów, złotych drzwi oraz jednej złotej dźwigni (nazwy umowne)
    - złote zębatki byłyby do zebrania w kolekcjach (ale nie tak jak pozostałe kolekcje, tylko wypadające losowo przez kwadrans w ciągu dnia - tak tak, ma być trudniej)
    - złote zawiasy w zadaniach z księgi
    - złote drzwi mogłyby wypaść z przygód średnich (takich jak okradać - z podobnym p-stwem jak biały zamek)
    - a złota dźwignia mogłaby wypaść np. z krawca dowolnego, ale z p-stwem takim jak wieża wiedźmy w bractwie

    Dopiero po uzbieraniu np. 50 zębatek, 30 zawiasów, 2 drzwi i 1 dźwigni można by taki silos uruchomić i zacząć ulepszanie.... Komentarze do pomysłu mile widziane
    Ostatnio edytowane przez ser_Lucas ; 22.01.2014 o 17:41

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Natomiast co do zaoszczedzania miejsca : wezcie pod uwage, ze nie ma sensu w nieskonczonosc zwalniac miejsca na wyspie, bo ilosc patentow jest ograniczona, tak samo jak ograniczona jest oferta budynkow za klejnoty ktore robia cos przydatnego. Mozna sobie zwolnic i 40 miejsc budowlanych, ale jesli mamy wszystkie patenty wykorzystane to co na to miejsce postawimy ? 40 chatek mysliwego ? 20+ mlynow wodnych ?
    Jak dla mnie to problem jest w tym, na co niby te patenty wykorzystac, bo z praktycznego punktu widzenia jakiegos wielkiego wyboru nie ma.

    A silos... Jawny skok na kase i kompletny brak kreatywnosci. Wyglada troche jakby czekali, az wiekszosc kupi silosy, zeby mozna bylo powiedziec: "a kupcie jeszcze raz, lepsze" Zaraz pewnie dostaniemy ulepszony mlyn wodny... A z czasem pewnie i kazdy inny "ulepszony" budynek, z kopalniami klejnotow wlacznie.

    Zwyklych prawie 70 u mnie stoi i na nowe wymienie, tym bardziej ze wymiana na handlu bedzie pewnie bardziej uciazliwa, niz kosztowna. Ale pomyslowoscia z tymi kopalniami granitu/bali i teraz lepsza wersja silosow to nie zgrzeszyli... Jak tak ma przyszlosc TSO wygladac, to czarno to widze Do roboty i wymyslec cos, na co warto te patenty/miejsce zmarnowac...

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ser_Lucas Zobacz posta
    Jeśli już rzucamy pomysłami, to mój pomysł jest takowy:
    - silos ulepszony powinien być do zdobycia w jakiejś skomplikowanym cyklu zadań (np. gospodarczych)
    - po zdobyciu go nie możemy go jeszcze używać, gdyż... brakuje nam do niego części: złotych zębatek, złotych zawiasów, złotych drzwi oraz jednej złotej dźwigni (nazwy umowne)
    - złote zębatki byłyby do zebrania w kolekcjach (ale nie tak jak pozostałe kolekcje, tylko wypadające losowo przez kwadrans w ciągu dnia - tak tak, ma być trudniej)
    - złote zawiasy w zadaniach z księgi
    - złote drzwi mogłyby wypaść z przygód średnich (takich jak okradać - z podobnym p-stwem jak biały zamek)
    - a złota dźwignia mogłaby wypaść np. z krawca dowolnego, ale z p-stwem takim jak wieża wiedźmy w bractwie

    Dopiero po uzbieraniu np. 50 zębatek, 30 zawiasów, 2 drzwi i 1 dźwigni można by taki silos uruchomić i zacząć ulepszanie.... Komentarze do pomysłu mile widziane
    Moim zdaniem pomysł naprawdę wart rozważenia, rozwinął by aktywność w grze, oczywiście np dla leniwych była by możliwość kupienia części u kupca, ale dla ambitnych aktywnych graczy to pomysł dobry - tym bardziej, że udowodniłby, że to gra darmowa dla naprawdę aktywnych graczy!

  5. #25
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Niezwykle nawet Xaar nie napisal info o nowosci a juz pomysl wysmiany i zwyzywany...

  6. #26
    Pyziolek
    Cytat Zamieszczone przez ser_Lucas Zobacz posta
    Skoro nie wiesz, czy i ile zainwestowałem w grę, to nie snuj takich wniosków ;] to że ktoś wydaje kasę nie znaczy, że ma mu się wszystko podobać, co BB chce wprowadzić. Wg mnie pomysł wprowadzania nowych budynków za klejki (o podobnych właściwościach jak ich stare wersje) jest bez sensu, gdyż to nie urozmaici gry. Kogo będzie stać to sobie kupi taki silos i co? Znowu żadnego wyzwania, żeby takowy budynek zdobyć...
    Czytaj ze zrozumieniem.

    Patrząc ze strony BB na sprawę, to im zwiewa czy Ciebie stać na kupno klejnotów, czy też nie stać. Pieprzyć ten silos i inne nowe i stare budynki. Najlepiej, jak już teraz zostawisz tę grę w jasną cholerę i za wszystkie swoje pieniądze będziesz kupował klejnoty. Chodzi o wyrwanie kasy, a nie Twoje zadowolenie. Teraz rozumiesz??
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 22.01.2014 o 22:17

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    To może niech od razu zrobią drugą wersje wszystkich budynków za klejnoty które będą 3 razy szybciej robić wszystko, tak aby można było grać i wyłącznie za klejnoty ...

    Teraz zaś rozwalą ustawienia tym silosem :x

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    i jakie to ma praktyczne zastosowanie ?

    nowy silos pracuje 3x szybciej niz zwykly, wiec albo upgradujesz go do 2 levelu i wtedy robi mniej wiecej to samo co obecny (wiec nie ma sensu wydawac klejnotow) albo upgradujesz na lvl5 i wtedy zastepuje 3 obecne. Skoro zastepuje 3 obecne to chyba lepiej kupujac nowy zburzyc i sprzedac 3 stare niz 2 stare (jesli nowy mialby nadbudowywac obecny za 2k kleju .. )

    ___
    Natomiast co do zaoszczedzania miejsca : wezcie pod uwage, ze nie ma sensu w nieskonczonosc zwalniac miejsca na wyspie, bo ilosc patentow jest ograniczona, tak samo jak ograniczona jest oferta budynkow za klejnoty ktore robia cos przydatnego. Mozna sobie zwolnic i 40 miejsc budowlanych, ale jesli mamy wszystkie patenty wykorzystane to co na to miejsce postawimy ? 40 chatek mysliwego ? 20+ mlynow wodnych ?
    Miałoby takie zastosowanie ze - nie musialbym niczego przesowac..to raz , dwa nie mialbym przestoju w nawozeniu pół..bo zrobiłbym sobie to rotacyjnie, trzy..wszystkie surowce ktore wwalilem w upa zwyklego przelozylobyły by sie na to ze np taki silos upniety ze zwyklego kosztowałby róznice zwykly-ulepszony czyli 730kleju czy ile tam on ten zwykly za klej kosztuje.
    co zaś sie tyczy miejsca osobiscie na ten nowy budynek z drewnem nie mam fizycznie wiec mi by sie owe miejsce bardzo przydało..co wiecej mam 27 patentow niewykorzystanych wiec cos bym jeszcze mogł jakaz galazke produkcyjna czy populacje podciagnac chociazby..
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 22.01.2014 o 21:46
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Teraz najważniejsze pytanie: BB_Xaar co się stanie ze zwykłymi silosami?? Bo rozumiem, że zdajesz sobie sprawę że te silosy staną się bezużyteczne jak zostanie wprowadzony Ulepszony Silos??[/COLOR][/SIZE][/B]
    Mi możesz oddać.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    a ja tam uważam, że super pomysł Wprowadzą to normalne silosy stanieją i będę je miał

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.