Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: AKTUALIZACJA FLASH - Oficjalny protest!

  1. #21
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ichigo-san, według informacji zamieszczonej tutaj, "linuxowe Chrome" wspiera wersję 12.0.0.41.

    Tak czy inaczej, nadal czekam na wiadomość zwrotną od techników, gdy tylko dowiem się czegoś więcej, dam znać. Jednak na chwilę obecną mogę "zaoferować" jedynie Chrome.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki za ponad rok gry! Dzisiaj zostałem odcięty od moich osadników... A szkoda, bo niedawno kupiłem opactwo i trochę mnie to kasy kosztowało... Ale przynajmniej już więcej kasy nie wydam Przynajmniej na TSO. Znacie jakieś podobne gry, które śmigają na Linuxach? Pozdro!

  3. #23
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chrome ma własną wersje na wyłączność, Adobe musi być z tym jakoś powiązane, bo wielkie G sam chyba raczej flashplayera nie robi.

  4. #24
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    ichigo-san, według informacji zamieszczonej tutaj, "linuxowe Chrome" wspiera wersję 12.0.0.41.

    Tak czy inaczej, nadal czekam na wiadomość zwrotną od techników, gdy tylko dowiem się czegoś więcej, dam znać. Jednak na chwilę obecną mogę "zaoferować" jedynie Chrome.
    To jest wersja bazowana na Flash Klasycznego Chrome nie mogę zaisntalować na swoim systemie, bo wywala mi brak wtyczki (na stronie chrome mają tylko RPM skąd i właśnie ta wersja binarna krzyczy i pomste). Co do Chromium to zainstalowałem z konsoli. Szczerze mówiąc jestem największym przeciwnikeim google i ich wszystkich połączonych aplikacji. Jednakże ciężko się rozstać z TSO. Dlatego pierw spróbuję z alternatywami flash (GNASH i LightSpark). Chociaż wątpie by TSO na nich poszło.

    Jeśli wszystko inne zawiedzie, trzeba będzie się poświęcić dla wyższego celu. Chociaż nie zgodzę się z głosami iż tylko google szpieguje :P ale to wątek na inne rozmowy.

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar RossLan
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak zgodzę się że trzeba rozwijać grę, ale pretensję można mieć że wcześniej nie poinformowali o zmianie na najnowszą wersję flash'a i żeby użytkownicy, którzy nie wykorzystują jedynego słusznego systemu się przygotowali.

    A BB chcąc rozwijać projekt nie może stać w miejscu. Więc wszelkie pretensje do BB są nie na miejscu. Należało się spodziewać iż prędzej czy później do tego dojdzie.
    Można wirtualizować system drugi ale nie dość że flash obciąża to jeszcze maszyna zabiera dodatkową pamięć oraz moc procka.

    Posiadam dystrybucję Centos 6.5 oparta o RedHat 6 rozwiązanie, które u mnie działa, znajduje się na stronie:
    http://www.if-not-true-then-false.co...-red-hat-rhel/

    trzeba zainstalować chromium, przeglądarka chrom nie chciała się zainstalować jakieś zależności z libstdc++.so.6

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zainstalowałem Chromium i nadal nie mogę wejść do gry.

    pzdr

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziekuje bardzo za ta niemila niespodzianke, od teraz zamiast przynajmniej raz dziennie bedzie mi sie sypac Flash jak w zegarku. Jak to fajnie widziec komunikat "wtyczka Flash ulegla awarii". A z pozeraniem pamieci juz nie wspomne, po 2-3h trzeba wszystko zamykac i logowac sie od nowa bo zamiast gry to pokaz slajdow jest.

    A mialo byc tak pieknie....

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na ubuntu na chrome chodzi , dobre i co choć musiałem ją doinstalować

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a ja tam siedze na mincie i ... tez nic juz kilka ladnych godzin walcze z tym :PP

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ZjedzKota Zobacz posta
    Kto normalny używa unixów jako desktopów.
    To są systemy pod serwery/ dedykowane urządzenia/ zastosowania specjalne. Sam mam BackTracka postawionego na jakimś starym blaszaku, ale gwarantuje, że nie służy do grania w TSO

    PS.
    Bezpieczeństwo aplikacji z punktu widzenia programistów jest najważniejsze, tym bardziej dziwi mnie, że ktoś używający unixów tego nie wie
    zgadza sie UNIX nie LINUX

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.