Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: AKTUALIZACJA FLASH - Oficjalny protest!

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak widać chyba BB nie było świadome sprawy. wnioskuje po odpowiedzi BB_xaar'a

    pzdr

  2. #12
    Ughu
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Niestety nie mamy wpływu na to, jakie systemy operacyjne wspiera Adobe® Flash® player.
    To oczywiste.
    Ale z racji zawodu wykonywanego, wiem jak się osadza flasha na stronie i to co się dzisiaj wydarzyło to już BB magło przewidzieć.

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Niemniej jednak przekazałem dalej informację o zaistniałej sytuacji. Gdy dowiem się czegoś nowego na ten temat, dam znać.
    Dzięki wielkie.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    Nowy flash a Linux

    Dziś dodano wymaganie do flash na wersję zdaje się 11.3, a ostatnia wersja na Linuxa to 11.2. Czyli teraz będzie można grać na Linuxie tylko na Chrome(on ma własny plugin chyba)?

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Życzę wszystkim, aby coś się ruszyło z tym i aby wszyscy którzy zostali "odcięci" mogli grać dalej. Nie chciałbym doświadczyć czegoś takiego.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cóż widzę, że nie tylko mnie odcięli od gry.
    Szkoda, bo gram w TSO od ponad roku - a tu taki numer... Cóż zobaczymy czy się przejmą odpływem graczy.

  6. #16
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie otrzymałem informację (nie z oficjalnego źródła), że gra powinna działać w przeglądarce Chrome (również na linuxie) - bardzo proszę spróbować.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kto normalny używa unixów jako desktopów.
    To są systemy pod serwery/ dedykowane urządzenia/ zastosowania specjalne. Sam mam BackTracka postawionego na jakimś starym blaszaku, ale gwarantuje, że nie służy do grania w TSO

    PS.
    Bezpieczeństwo aplikacji z punktu widzenia programistów jest najważniejsze, tym bardziej dziwi mnie, że ktoś używający unixów tego nie wie

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    ja tez nie moge grac bo znowu cos głupiego zrobili

  9. #19
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Właśnie otrzymałem informację (nie z oficjalnego źródła), że gra powinna działać w przeglądarce Chrome (również na linuxie) - bardzo proszę spróbować.
    Nie każdy chce używać tego czegoś do szpiegowania. Zmuszanie do korzystania z tej a nie innej przeglądarki to naruszenie wolności, ze strony wielkiego G i za to powinni mieć proces razem z Adobe.

    Cytat Zamieszczone przez ZjedzKota Zobacz posta
    Kto normalny używa unixów jako desktopów.
    To są systemy pod serwery/ dedykowane urządzenia/ zastosowania specjalne. Sam mam BackTracka postawionego na jakimś starym blaszaku, ale gwarantuje, że nie służy do grania w TSO

    PS.
    Bezpieczeństwo aplikacji z punktu widzenia programistów jest najważniejsze, tym bardziej dziwi mnie, że ktoś używający unixów tego nie wie
    Normalni ludzie, którzy nie chcą instalować winzgrozy z powodu trochę słabszego sprzętu, lub nie chcą mieć pirata na dysku. A jeśli idzie o bezpieczeństwo to winzgroza "nie dorasta do pięt" linuksom. Słyszał o Steam OS ?

  10. #20
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Również jestem użytkownikiem systemu unixowego, jednakże nie mogę mieć pretensji do BB za to iż planują rozwój TSO. Zgadzam się z opinią Krisa, iż to jest wina Adobe.

    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Jak by nie było, to Adobe Cie odcięło - trzeba do nich mieć pretensje. Skoro mogłeś założyć temat na forum, to możesz to przekazać tą wiadomość z forum dla członków gildii.
    Poza tym, rozumiem Twoją złość.

    Przecież nie od dziś było wiadome, że Adobe przestało wspierać systemy unixowe. A BB chcąc rozwijać projekt nie może stać w miejscu. Więc wszelkie pretensje do BB są nie na miejscu.Należało się spodziewać iż prędzej czy później do tego dojdzie. Co do instalacji drugiego systemu, nie trzeba go koniecznie instalować na drugiej partycji, bo istnieje coś takiego jak VirtualBox.

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Właśnie otrzymałem informację (nie z oficjalnego źródła), że gra powinna działać w przeglądarce Chrome (również na linuxie) - bardzo proszę spróbować.
    Nie wiem jak się ma sprawa z Chrome, ale na Chromium napewno nie działa i podejrzewam, że na Chrome również nie, z tego względu iż przeglądarka korzysta z zainstalowanego flasha w systemie, a nie wbudowanego jak bywa z niektórymi przeglądarkami na Android

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.