Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: [Targowisko gildii] Kolejne głosowanie - opinie

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Bo pewnie dzieci sobie na zarty glosuja na monety..
    A tez nie wiadome jak sa liczone glosu w przypadku bb

  2. #12
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ok zgodzę się że dzieci głosują,ale kto w ogóle wpadł na taki pomysł by wystawić taką propozycję na światło dzienne....czy BB tylko chodzi o to by doić swoich graczy z realnej kasy i nic w zamian nie dać??? Bym się zgodził na 200 monet gildii za 100 monet zwykłych ale nie 1340 za 100 monet ...to już lepiej na handlu sprzedać swoje monety gildyjne i otrzyma się lepszy przelicznik...Normalnie mają nas za kretynów i wstyd mi że biorę udział w tym teatrze co zwie się Settlers Online

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    The Settlers Online Polska Piekielnie, na chwilę obecną skrzynia (100 monet) ma sporo głosów. Zobaczymy jak to się rozwinie. ^^
    BB_xaar
    No cóż wiadomo jest że niektórzy mają problemy z liczeniem, ale żeby aż tak źle?

    The Settlers Online Polska Kamil, prawdę mówiąc też jestem zaskoczony, nie spodziewałem się, że monety otrzymają aż tyle głosów. No ale wszystko może się zmienić, poczekajmy do zakończenia głosowania.

  4. #14
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na monety pewnie glosują nie dzieci ,tylko ludzie ,którzy są realistami i którzy zdają sobie sprawę ,jak bardzo "fajna i korzystna" jest to oferta.
    Przyznam ,iż z przekory sam na nie zagłosowałem. Pozostaje tylko czekać ,aż "bebe" wprowadzi te ofertę do sklepu i wówczas czekać na miażdżące opinie graczy.
    Nowego systemu poczty pewnie to nie przebije ,ale tysz bedzie piknie.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Premia "zombi" i mini przygoda to coś ciekawego. Cała reszta... brak słów na to. A w drugiej turze pływający dom Co nie zmienia faktu, że liczyłem na bardziej ambitne rzeczy w targowisku gildii. Masakra, kto będzie chciał robić 10x zadanie gildii, żeby kupić sobie 100 monet... Bez dalszego komentarza..
    Gildia La Costra Nostra zaprasza w swoje szeregi aktywnych graczy

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie rozumiem skąd ten widoczny u niektórych tu piszących napęd na pływający dom (sztuk jedna!) zamiast rezydencje sztuk trzy. 80 ludków to mniej niż 210. Wyjaśnienie, że 'nie mam gdzie postawić' uważam za żadne, bo jeśli się pojawi jakiś nowy budynek (np. introligator i inne naukowe - ile było jęków 'gdzie ja to mam zmieścić!!!?') to miejsce się zawsze znajdzie (jednak ci jęczący, że nie mają miejsca, gdzieś postawili introligatora i naukowe ).

  7. #17
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Pomijające te dwie głupie oferty, to ta jest jedną z lepszych ostatnio

    Ferdek ja np. nie mam już zwykłych rezydencji i są mi na prawdę zbędne, a pływającą z chęcią postawię

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    nie mam już zwykłych rezydencji i są mi na prawdę zbędne, a pływającą z chęcią postawię
    Rozumiem, że traktujesz tę rezydencję 'wenecką' jako ozdobę nie jako użytek, ale właściwie to już kilka 'domków weneckich' każdy ma i tak - więc czynnik ozdobny jak mi się wydaje odpada.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Nie rozumiem skąd ten widoczny u niektórych tu piszących napęd na pływający dom (sztuk jedna!) zamiast rezydencje sztuk trzy. 80 ludków to mniej niż 210. Wyjaśnienie, że 'nie mam gdzie postawić' uważam za żadne, bo jeśli się pojawi jakiś nowy budynek (np. introligator i inne naukowe - ile było jęków 'gdzie ja to mam zmieścić!!!?') to miejsce się zawsze znajdzie (jednak ci jęczący, że nie mają miejsca, gdzieś postawili introligatora i naukowe ).
    Bo rezydek od reki sobie nakupisz ile tylko chcesz, plywajacych z kolei nie. A kwestia braku miejsca - no chyba nikt z tym problemem nie patrzy juz na rezydki jako dlugoterminowe rozwiazanie problemu populacji... Jak potrzeba, miejsce na jakis budynek znajda, ale rezydencje to nie jest cos, pod co warto to miejsce marnowac w takiej sytuacji.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może nie jestem miarodajnym graczem, ale miejsce na wyspie do budowy jeszcze mam. Choć niedługo będzie dwa lata jak gram. Odkąd pojawiły się 'lodówki' to oczywiście 'ranga' rezydek zmalała, jednak 'lodówki' są na tyle drogie, że dla mnie rezydki są nadal atrakcyjne.
    PS. Nie dziwcie się, że jeszcze mam miejsce na wyspie. Od początku grania w TSO nie wydałem ani grosza na klej.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.