Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Kopalnia granitu - po co to nam jest potrzebne?

  1. #1
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kopalnia granitu - po co to nam jest potrzebne?

    Zaczynam się już poważnie irytować tymi nowościami, i w usta ciśnie mi się refren piosenki Kazika pod tym samym tytułem "... czy wy nas macie za idiotów - tak tak ...".

    BB naprawdę się oddala od sensu gry i graczy, wybaczcie za te słowa ale inaczej nie można tego tak określić. Jeśli z lota można mieć grubo ponad 1000 jednostek granitu to jaki jest sens kupować za nie małą cenę klejnotów taki budynek? Kolejny budynek po chatce drzew egzotycznych który chyba jest też pomysłem ministra skarbu - współpraca z naszym rządem chyba jednak nie jest dobrym pomysłem.

    Zamiast naprawić obecne błędy i wprowadzać to co było nie tak dawno obiecane (np. burzenie skał czy też pierwotna oferta za gwiezdne monety z generałami) serwuje się nam absurdy. Nawet ten nowy interfejs poczty podobał mi się ale miał masę niedoróbek - wprowadzono coś bez wysłuchania naszego zdania, a nowe zapowiedzi poprawy niby po wysłuchaniu nas tez wydają mi się nie do końca trafione.

    Jeśli BB wprowadzi te nowości w tej formie to będzie totalny strzał w stopę - kwestia ile tych stóp jeszcze ma bo każda nowość ostatnio jest podobna.

  2. #2
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Wedlug mnie - bez sensu, podobnie jak tartak drewna egzotycznego.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB to

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Czemu stonoga akurat? xD

    Dobra juz kumam

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oby nie ludzka.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 16.01.2014 o 12:44

  6. #6
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Faktycznie kopalnia granitu w tej formie jest moim skromnym zdaniem kompletnie nie trafiona. Za 1950 kleju mam 1000 szt Granitu. Można też buffować np. x3. Łącznie wyjdzie 3000 granitu, tyle że buffując 3 sztuki mamy co 51 minut - oczywiście na 1 poziomie.

    Właściwie to nonsens, bo KUPIEC oferuje 500 szt. Granitu za 995 Kleju.

    W efekcie końcowym mam u Kupca 1000 szt. Granitu za 1990 Kleju bez żadnego cyrtolenia się z tym budynkiem.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Wydaje mi się ze ta oferta jest skierowana dla nowych graczy "jeleni" ktorzy nie znajac jeszcze zabardzo gry zachłysna sie oferta i kupią. Starzy gracze już raczej sa zbedni, przynajmniej tak to wyglada z polityki BB. Jak na moj gust gra idzie w złym kierunku i jezeli (ja daje pol roku) nic się nie zmieni po wakacjach nie bedzie do czego wracac.

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Kolejna kopalnie tytanu
    1000 rudy w zlozu koszt 3k klejnotu
    A potem saletry za 4k klejnotow xD

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    następnym razem jak będziecie chcieć nowego budynku to zastanówcie się 10 razy bo BB spełnia wasze zachcianki tylko z innym efektem jak widać i przestańcie już ich prosić o budynki a skupcie się na braku pvp
    Ostatnio edytowane przez mxxx3 ; 15.01.2014 o 13:17

  10. #10
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zastanówcie się 10 razy bo BB spełnia wasze zachcianki tylko z innym efektem jak widać
    przestańcie już ich prosić o budynki a skupcie się na braku pvp
    Ja bym sie bał;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.