Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 120

Wątek: Nowy system poczty

  1. #61
    SirDyrektor
    Cytat Zamieszczone przez mxxx3 Zobacz posta
    Inni nie rozumieja ze od dzis zupe musimy jesc widelcem
    Jeśli jest to rosół z długim makaronem to pomysł może nie być taki zły

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    2 lata temu w niedalekiej przyszlości miało być pvp

  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez SirDyrektor Zobacz posta
    Moim zdaniem jest DUZO LEPIEJ niż było.
    Tak jest dyrektor, gmail powinien brać z tej gry przykład

  4. #64
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A wystarczyło zrobić dwie rzeczy:

    1. U góry przyciski filtra: koperta, mieczyki, gwiazdki i ludziki do filtrowania po rodzaju wiadomości
    2. Nad polami do zaznaczania jedno typu zaznacz wszystkie.
    3. Ewentualnie zamiast menu kontekstowego przyciski.

    I wszyscy byśmy się zachwycali nowym systemem poczty, a tak wyszło jak zwykle.
    Tylko w piekle powstało znowu parę kilometrów brukowanych dróg, bo jak wiadomo dobre chęci to główny materiał do budowy dróg w piekle.

    To chyba większa porażka niż ta szkółka drewna egzotycznego.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #65
    SirDyrektor
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta

    I wszyscy byśmy się zachwycali nowym systemem poczty, a tak wyszło jak zwykle.
    Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się za mnie. Mnie się podoba.

    W tych zmianach chodzi przede wszystkim o zmniejszenie obciążenia serwera liczbą przesyłanych danych. Łatwo jest krytykować pomijając problemy po stronie twórców gry. Później wszyscy by pisali na forum jak to setlersy wolno chodzą, że są lagi, bloki nie wychodzą, że premie nie wchodzą i tak dalej.

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    A wystarczyło zrobić dwie rzeczy:

    1. U góry przyciski filtra: koperta, mieczyki, gwiazdki i ludziki do filtrowania po rodzaju wiadomości
    2. Nad polami do zaznaczania jedno typu zaznacz wszystkie.
    3. Ewentualnie zamiast menu kontekstowego przyciski.
    4. Dodac "kolko" do przewijania listy wiadomosci zamiast 750 stron x 8 listow na stronie...

  7. #67
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez SirDyrektor Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się za mnie. Mnie się podoba.

    W tych zmianach chodzi przede wszystkim o zmniejszenie obciążenia serwera liczbą przesyłanych danych. Łatwo jest krytykować pomijając problemy po stronie twórców gry. Później wszyscy by pisali na forum jak to setlersy wolno chodzą, że są lagi, bloki nie wychodzą, że premie nie wchodzą i tak dalej.
    OK, spoko że system się odciążył. Teraz to gracze zostali dociążeni bzdurną formą skrzynki pocztowej. Do tego u mnie (i nie tylko) zwalony został system zaproszeń do przygody. Aaa... wiem, mniej zaproszeń - mniej lagów...

    Filtrowanie typu wiadomości albo zakładki dla poszczególnych raportów (wiadomości od graczy, buffy, dropy itd), zaznacz wszystkie, tego najbardziej brakuje. Jak dla mnie stara poczta o niebo lepsza.

  8. #68
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez SirDyrektor Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się za mnie. Mnie się podoba.
    Gdybyś był łaskaw przeczytać mój post zaczynający wątek, nie pisałbyś takich głupstw.
    Ja jestem ZACHWYCONY tym nowym REWELACYJNYM systemem obsługi poczty.

    Większość uważa, że najważniejsze w poczcie jest kasowanie wiadomości, bo to jest problem największy, a co komu przeszkadza nawet kilka tysięcy wiadomości, niech sobie będą.

    A teraz co do pomysłu że to ma niby odciążać serwer, to jestem ciekaw po czym tak sądzisz.
    Po szybkości przewijania wiadomości widać, ze są one wszystkie w pamięci przeglądarki, tak jak poprzednio.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  9. #69
    Lipek
    Mnie jeszcze zastanawiają te wysłane wiadomości. Niby znikną jak je adresat usunie. Spoko, tyle tylko że ja mam wszystkie wiadomości jakie wysłałem od samego początku mojej przygody z TSO. Nie sądzę aby gracze do których wysyłałem wiadomości nadal trzymali moje, kilkunasto-miesięczne wiadomości... Coś mi tu śmierdzi...

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Metz Zobacz posta
    Poza tym, po co się wysilać? Poświeć kilka minut na zaznajomienie się z tą pocztą i sam wyciągniesz odpowiednie wnioski Xaar.
    Jak widać nie wyciągnęli odpowiednich wniosków i zatwierdzili co możemy oglądać sami

Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.