Zamknięty wątek
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 120

Wątek: Nowy system poczty

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Samca owcy, który zaprojektował system poczty bez istniejącego na wierzchu po otwarcia wiadomości "trash" i "replay", a umieścił je w kontekstówce, czyli dwa kliknięcia wyboru od wiadomości zainstalować to jako program pocztowy i po tygodniu niech sam wpisze opinię o ergonomii swojego pomysłu.

    Soviecki 10 piętrowiec bez windy...

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    ...
    Większość uważa, że najważniejsze w poczcie jest kasowanie wiadomości, bo to jest problem największy, a co komu przeszkadza nawet kilka tysięcy wiadomości, niech sobie będą.
    ...
    A kierownicę pakuj do bagażnika, przecież to nie jest problem, niech sobie tam będzie, jak potrzebujesz skręcić to się zatrzymasz, otworzysz bagażnik, skręcisz...

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    a dlaczego bb nie przewidzieli możliwości kasowania również wiadomości w zakładce "wysłane"? jest wogóle jakaś informacja czy i kiedy się to zmieni?

  4. #74
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Wyslane ponoc tylko odbiorca moze usuwac

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    kretyński nowy system wiadomosci, kto to kuźwa wymysla?
    nie chce mi sie nawet pisać sugestii, bo nikt tego nie czyta

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    mi najbardziej podoba się to, że odrzucone wiadomości handlowe wiszą w dziale wysłane póki nie odbierze ich magazynujący ^^

  7. #77
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Wyslane ponoc tylko odbiorca moze usuwac
    Niby jak? Mam 23 strony wysłanych wiadomości. Jedna ze starszych korespondencji jest z 8'go stycznia 2013r (kilkanaście wiadomości). Czy mam wierzyć że ta osoba ma je w swojej skrzynce? Zbiera śmieci? Bzdura. Jak dla mnie bug albo bardziej BUG

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    wasza gra sie wypieprezyla, bo mimo procesora intel i7 ten nie wydoił

    dziekie czemu to? zej eb is te mu systemowi wiadomoscicicicici tralalala

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SirDyrektor Zobacz posta
    Moim zdaniem jest DUZO LEPIEJ niż było.

    - Jak komuś przeszkadza, że nie może usuwać wysłanych to niech sobie wyobrazi, że nie ma tej zakładki tak jak było wcześniej. Teraz lider może w wiadomości zaszyć info, że wiadomość po przeczytaniu należy usunąć i będzie widział kto przeczytał a kto nie .

    - Masowe usuwanie wiadomości - problem tak na prawdę tylko przy koszach, który powinien być rozwiązany raczej przez inny sposób raportowania rzuconych przez kogoś koszy niż przez rozbudowywanie mechanizmu usuwania wiadomości. Swoją drogą możliwość usunięcia wielu wiadomości odciąża komunikacje klient-serwer dla mnie plus.

    - Te osiem wiadomości na stronie to nie jest ignorancja programistów tylko rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć ilość danych wysyłanych między serwerem a użytkownikiem a więc przyśpieszyć inne rzeczy w grze - dla mnie bomba, im mniej lagów tym lepiej.

    - Znikanie "wykorzystanych" wiadomości dopiero po zamknięciu okna - kwestia przyzwyczajenia.

    - różne drobne niedociągnięcia - no proszę, nie ma takich programistów co nie robią błędów.
    Podsumowując - najlepiej się do chłamu przyzwyczaić a resztę sobie wyobrazić....

    Nie wiem skąd ty te pomysły bierzesz :|

    Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się za mnie. Mnie się podoba.
    Przepraszam ale Ty robisz to samo zakładając że musimy się przyzwyczaić albo "sobie wyobrazić"...

    Xaar skoro ten system był testowany na serwerze testowym w takim stanie jak jest tutaj to na pewno musiały być jakieś uwagi do niego, czemu ktoś już na wstępie nie wyciągnął odpowiednich wniosków tylko wprowadził system w takiej postaci jak jest i teraz dopiero TY zgłaszasz wyżej że coś jest nie tak jak potrzeba?

    Wydawało mi się że testowy jest od tego żeby coś przed finalnym wprowadzeniem doprowadzić chociaż w sporym stopniu do jakiegoś stanu który będzie w miarę użyteczny.

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    Ogólnie BB kłamie bo pisze ze interfejs poczty został ulepszony .... żart a nie ma jeszcze prima aprilis

Zamknięty wątek
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.