Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 120

Wątek: Nowy system poczty

  1. #51
    SirDyrektor
    Moim zdaniem jest DUZO LEPIEJ niż było.

    - Jak komuś przeszkadza, że nie może usuwać wysłanych to niech sobie wyobrazi, że nie ma tej zakładki tak jak było wcześniej. Teraz lider może w wiadomości zaszyć info, że wiadomość po przeczytaniu należy usunąć i będzie widział kto przeczytał a kto nie .

    - Masowe usuwanie wiadomości - problem tak na prawdę tylko przy koszach, który powinien być rozwiązany raczej przez inny sposób raportowania rzuconych przez kogoś koszy niż przez rozbudowywanie mechanizmu usuwania wiadomości. Swoją drogą możliwość usunięcia wielu wiadomości odciąża komunikacje klient-serwer dla mnie plus.

    - Te osiem wiadomości na stronie to nie jest ignorancja programistów tylko rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć ilość danych wysyłanych między serwerem a użytkownikiem a więc przyśpieszyć inne rzeczy w grze - dla mnie bomba, im mniej lagów tym lepiej.

    - Znikanie "wykorzystanych" wiadomości dopiero po zamknięciu okna - kwestia przyzwyczajenia.

    - różne drobne niedociągnięcia - no proszę, nie ma takich programistów co nie robią błędów.

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Odnosze wrażenie, że to Ty SirDyrektor jesteś odpowiedzialny za projekt tej nowej poczty. Będzie lincz :P
    <Boardwarrior i hater>

  3. #53
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SirDyrektor Zobacz posta
    - Masowe usuwanie wiadomości - problem tak na prawdę tylko przy koszach, który powinien być rozwiązany raczej przez inny sposób raportowania rzuconych przez kogoś koszy niż przez rozbudowywanie mechanizmu usuwania wiadomości. Swoją drogą możliwość usunięcia wielu wiadomości odciąża komunikacje klient-serwer dla mnie plus.

    Przy raportach z przygody tez, jak jest wiecej atakow

  4. #54
    Royalvee
    Ta nowa poczta to jakiś żart chyba... i to bardzo ponury...

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    xaar pamietam twoje slowa " w niedalekiej przyszłości." jak pisales o systemie walki PvP jak sie nie myle to juz rok bedzie to podobny czas bedziemy teraz czekac na poprawienie tego co zjarani technicy nam zrobili.

    Lepiej bylo by gdyby odali nam stara poczte i " w niedalekiej przyszłości." jak poprawia to w graja nam ja, bo nie jestesmy krolikami do testow zeby nam jakis badziew dawac TYLKO mozna tak nazwac ze jestesmy waszymi pracodawcami bo my wam placimy

  6. #56
    SirDyrektor
    Swoją drogą bardzo ciekawe jest to co się tu dzieje, bo pokazuje jak bardzo ludzie nie lubią zmian i jak bardzo są krytyczni. Ciekaw jestem jaki będzie poziom niezadowolenia z nowej poczty za tydzień

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Nowa poczta to bubel, nie oszukujmy się. I wrodzona niechęć do zmian u ludzi nie ma tu nic do rzeczy. Wystarczy mi, że codziennie w pracy musze usuwać tone maili ze swojej skrzynki - nie potrzebuje powtórki z rozrywki w grze.
    <Boardwarrior i hater>

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    Poczta jest super ale niech usuna ja do xzasu naprawienia bo te slowo " w niedalekiej przyszłości." rozumiem ze za ponad rok

  9. #59
    Royalvee
    Normalny człowiek nie lubi zmian, na gorsze...

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    Inni nie rozumieja ze od dzis zupe musimy jesc widelcem

Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.