Zamknięty wątek
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 120

Wątek: Nowy system poczty

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Totalne nieporozumienie, jak już tak życie utrudnili to mogli chociaż zrobić masowe odbieranie z korespondencji np mapek czy przygód - bo po kiego grzyba jest niby to całe zaznaczanie jak i tak muszę wchodzić do każdej wiadomości i klikać akceptuj. Oczywiście żeby nie było za łatwo to odebrane "coś" z wiadomości np mapa nie powoduje że wiadomość znika :P nie może być tak łatwo hehe.

    Naprawdę jak ma się sporą ilość grubasów i łażą w miarę szybko to jest trochę tych raportów a klikanie w każdy tylko po to żeby odebrać te mapki które i tak wpadają do gwiazdy (to zupełnie inna sprawa ale też mega syf) to jest to nietrafiony pomysł. W czym by wam przeszkadzało żeby zaznaczone wiadomości z automatu wyładowywały się do gwiazdy? Czy magazynu?


    Tym razem nieudała się ta zmiana inne owszem był i jest spory + ale ta to niestety kiła...

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jeszcze nic. Nie napisaliście o najciekawszym rozwiązaniu. Jako lider Gildii gdy wyślę wiadomość z gildii do wszystkich członków to w wysłanych mam każdą wiadomość osobną. Tak więc po wysłaniu takiej jednej wiadomości generuje mi 90 sztuk wiadomości w wysłanych.

    Niesamowity pomysł

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać odnośnie tej zmiany

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam
    Ja tylko chciałbym się dowiedzieć jaką trawę jarali programiści w czasie pracy???
    Jest rewelacyjna - skorzystałbym , żeby też ułatwić sobie życie i innym oczywiście również.....

  5. #35
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    można mieć max750 stron po 8szt wysłanych wiadomości, jak teraz wysyłam to te starsze się same kasują, więc spoko .....
    Ostatnio edytowane przez Angel7212 ; 09.01.2014 o 17:09

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moja propozycja usprawnienia poczty:


  7. #37
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Zamiast kasowania zaznaczonych kasacja calego TYPU wiadomosci

    Zanaczasz sobie 1 info o buffku dajesz kasacje typu i usuwa ze wszystkich stron

  8. #38
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myslę że musimy się do tego przyzwyczaic , bo ile już bylo nietrafionych decyzji BB , pisane to było tutaj setki , tysiące razy .....efekt żaden , także nie liczcie że z pocztą coś usprawnią , obym sie mylił .

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja używałem poczty do gromadzenia dóbr, tj wysyłałem do kogoś (najczęściej już nie grającego) towary do wymiany i po dniu dostawałem zwrotkę, której nie kasowałem więc towary siedzą w wiadomości dopóki nie zaakceptowałem, teraz w nowej poczcie nie ma przycisku akceptuj ...
    czyli zapasy sobie siedzą w poczcie i jak je wydobyć?

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.
    Dotarli do dna i dno się zapadało.
    Propozycje mientusa i Tornadosa bardzo konkretne.
    Wiele innych też, między innymi: oddać stara pocztę
    Wolę raz kliknąć żeby usunąć wiadomość.
    Dziękuję BB że tak o nas graczy dobrze myśli, tyle usprawnień. Dobry początek roku.
    Pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.