Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zadanie Nowe plany

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zadanie Nowe plany

    Witam

    Mam problem aby zaliczyć zadanie nowe plany. Nie produkuje węgla i brązu jak jest w zadaniu to jest 0/12 godz, to i tak zadanie jest nie zaliczone. Pozostałe wymagania mam zaliczone to produkcja młotków i posiadanie narzędzi. Co robię nie tak? Proszę o pomoc!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A i uważaj na płatne doładowania. Mnie już dwa razy z rzędu rąbnęli na kasę. Forsę wzięli a kodu nie przysłali.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    podejrzewam że wyłączyłeś produkcje wegla i brązu, a w zadaniu nie jest zastopuj, tylko produkuj conajmniej 0 /12h, czyli tak naprawde masz produkować więcej niż zużywasz, kliknij liczydło, masz tam ile produkujesz, masz tam ile i gdzie zużywasz, zazwyczaj wystarczą premie na produkcje albo/i zatrzymanie zużycia tego co ci pobiera wegiel i brąz a nie jest potrzebne do zadania , w tym przypadku np miecznika

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pierwszy tekst nie poszedł. Brzmiał; Zatrzymaj produkcję jak jest napisane w zadaniu, a potem dobuduj to co ma wytwarzać żądany wyrób. Musisz mieć zapas surowca. też się nad tym głowiłem.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze jedno. Zaglądaj do listy zadań i sprawdzaj czy się świecą na zielono. Jak się spóźnisz to musisz zaczynać od początku.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przepraszam, ale opowiadasz głupotki tu chodzi o stan produkcji na dany moment, nie o zapasy i nigdzie nie ma mowy o zatrzymaniu produkcji, jest tylko o osiągnięciu stanu gdzie produkcja jest większa od zużycia i to ma sens, masz nauczyć sie tak rozwijąc gospodarke, aby nie mieć niedoborów

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzięki za pomoc!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.