Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Zakonczenie Eventu Świątecznego - co ze sklepem?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia

    Zakonczenie Eventu Świątecznego - co ze sklepem?

    Jak zwykle BB bawi sie w szpiegow i cichociemnych i nie podaje zadnych informacji na temat zakonczenia obecnego eventu.
    Dzisiaj w nocy po konserwie - ktorej jak do tej pory nawet nie oglosili- powinno nastapic zakonczenie eventu swiatecznego.
    I tutaj pojawia sie pyatanie - czy zniknie rowniez ze sklepu kategoria Wydarzenie Bozonarodzeniowe , czy tez jak to drzewiej bywalo, zostawia nam sklepik jeszce na tydzien coby sie pozbyc tych prezentow.

    KTOKOLWIEK WIDIZAL, KTOKOLWIEK WIE
    prosze o odpowiedz.


    PS
    pytanie mniej wazne ale nurtujace zapewne rownie duza ilosc osob - czy wysalni przed konserwa odkrywcy przyniosa prezenty jeszcze jutro?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgodnie z postem: http://forum.thesettlersonline.pl/th...757#post125757
    Event Zimowy 2013 rozpocznie się po przerwie technicznej, którą zaplanowano na 5 grudnia 2013.
    Dezaktywacja całego wydarzenia nastąpi 2 stycznia 2014.
    Więc chyba dziś konserwa i nie będzie sklepu. Jak sklep zostawał to były podawane dwie daty końca.
    Ostatnio edytowane przez Van-de-Lord ; 01.01.2014 o 18:07

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z tego co się orientuję, to wcześniej pojawiła się notka, że 2 stycznia zakończy się cały event.
    Co do sklepiku - już podczas poprzedniego eventu, było tak, że sklepik znikał wraz z końcem eventu, co było plusem dla graczy.
    Już nie róbcie co chwile z BB najgorszych ludzi na swiecie.
    Co do odkrywców i prezentów. Pytanie zbędne, bo przecież tak czy siak ich wyślesz na poszukiwania.

    Jeżeli chodzi o pozbycie się prezentów w sklepiku. Taka mała wskazówka z mojej strony - miałeś na to miesiąc

  4. #4

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Z tego co się orientuję, to wcześniej pojawiła się notka, że 2 stycznia zakończy się cały event.
    Co do sklepiku - już podczas poprzedniego eventu, było tak, że sklepik znikał wraz z końcem eventu, co było plusem dla graczy.
    Już nie róbcie co chwile z BB najgorszych ludzi na swiecie.
    Co do odkrywców i prezentów. Pytanie zbędne, bo przecież tak czy siak ich wyślesz na poszukiwania.

    Jeżeli chodzi o pozbycie się prezentów w sklepiku. Taka mała wskazówka z mojej strony - miałeś na to miesiąc
    skoro jesteś tak super poinformowany, to proszę powiedz mi jeszcze, czy czytałeś gdziekolwiek czy drop z "Kolejne zakazane eksperymenty" oraz "Powrót do Azylu bandytów" zostanie identyczny po evencie? Ja takiej informacji nie znalazłem nigdzie.
    Co do pozbycia się prezentów, to trudno było to zrobić miesiąc temu, jak ja je cały czas kupuje, i mają się pojawić itemki popołudniu, więc będzie możliwe wyprodukowanie ich jeszcze 10. Nic nie stałoby na przeszkodzie, żeby ten sklep był parę dni dłużej w sumie.
    Ostatnio edytowane przez Carbonara ; 01.01.2014 o 18:39

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie obchodzi mnie to czy te przygody będą po evencie dostępne za klejnoty, czy nie. Jeżeli uznają, że tak to spoko. Jak dla mnie to mogą się pojawić przy następnym evencie dopiero. Przynajmniej jakiś "surowiec" będzie rozchwytywany podczas takich eventów.
    Co do prezentów. Kiedyś miałeś 2-3 tygodnie na ich zebranie i tydzień na wydanie w sklepie, podczas gdy już ich nie mogłeś zbierać. Teraz masz praktycznie miesiąc na ich zebranie i wydanie. Daj ludziom palec a będą chcieli całą rękę. Z prezentów tak czy siak coś zostanie. Co wykorzystasz przy następnym evencie, one się nie zmarnują.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie zrozumiałeś Kris-89.
    Nie kupiłem nigdy przygody za klejnoty, a gram już 14 miesięcy, i nie zamierzam kupić. Mam sporo TYCH przygód w gwieździe, i będę je robił po evencie, i oczekuje TAKIEGO SAMEGO DROPA. I to, że na 99,9% będzie on taki sam mnie nie satysfakcjonuje, bo wiem że BB potrafi zaskoczyć. A kolega Xaar ma usta zasznurowane w tym temacie. Co do sklepu po każdym evencie był jeszcze tydzień, nie rozumiem, czemu teraz ma być inaczej, jakie racjonalne przesłanki za tym przemawiają?

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Juz macie info na glownej dawno
    Beda przygody lecialy tylko ciekawe jaki %

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bo widzisz, chodzi o to, że oni po prostu zrównali czas zdobywania fantów eventowych z czasem działania sklepu. Było to w poprzednim evencie. Wtedy chyba wymuszone jakąś losową sytuacją - nie pamiętam.
    Co do przygód, też uważam, że dropy powinny być nie zmienione w tych przygodach.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    sklep byl zawsze tydzien dluzej - zeby mozna bylo pozbyc sie tych prezentow/jajek/dyn/pilek ktore dostales 10 min przed koncem eventu
    ostatnio ze wzgledu na problemy z gra przedluzono event o tydzien i zakonczono sklep razem z eventem,a le to mial byc wyjatek.
    Ogloszenie Xaara zostalo przed chwila dodane - jak zwykle ciezko bylo to napisac 2 dni wczesniej - jakie usprawiedliwienie dla tego lenistwa znajdujesz Kris?
    Jakie logiczne wyjasnienie dasz mi na zamkniecie skelpu wraz z koncem eventu - takie zagranie swiadczy o indolencji umyslowej decydentow...
    Przerwa techniczna zacznie sie ok 1 w nocy - grubasy wroca po polnocy
    co mam zrobic jutro rano z tymi prezentami ktore przynoosa?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.