Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Zakonczenie Eventu Świątecznego - co ze sklepem?

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdybyśmy grali na tym samym serwerze, to napisałbym Ci abyś mi je przesłał, skoro tak bardzo wadzą Ci one w magazynie. Ale skoro nie gramy, to oddaj je jakiemuś graczowi na swoim serwerze.
    Powtórzę się znów, dostałeś tydzień dodatkowy na zbieranie prezentów, co znaczy, że już sobie kupiłeś więcej niż mogłeś w poprzednich eventach, gdzie ograniczenie czasowe było inne. A prezenty zostaną Ci na przyszły event, tak samo jak pierniki, dzwonki i inne badziewia.

    Co do ogłoszenia Xaara. Cóż, wiedziałem, że dziś będzie konserwa. Bo od 3 tygodni było wiadomo, że event zakończy się 2, poza tym konserwa w 99% wypadków jest właśnie ze środy na czwartek.
    Ostatnio edytowane przez Kris-89 ; 01.01.2014 o 19:24

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak bylo napisane w zapowiedzi eventu:

    "Dezaktywacja całego wydarzenia nastąpi 2 stycznia 2014."



    Czego w tym krotkim info nie mozecie zrozumiec to ja nie wiem...

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Powtórzę się znów, dostałeś tydzień dodatkowy na zbieranie prezentów,
    Jaja sobie robisz? event wcale nie zostal o tydzien przedluzony - mial sie skonczyc po nowym roku i konczy sie - to dyniowy event byl przedluzony i tam nie czepialem sie ze sklepu nie ma tydzien dluzej.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A gdzie ja Ci napisałem, że event został przedłużony ? Napisałem, że dostałeś dodatkowy tydzień na zbieranie prezentów, który wyrównał czas zakończenia zbierania prezentów z definitywnym zakończeniem eventu tj. zamknięciem eventowej sekcji sklepiku.

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A co to za różnica czy dzis trzeba by było je wydać czy za tydzień czy tydzień wcześniej ?

    Z reszta przeanalizuj czasy trwania poprzednich eventów, zazwyczaj to było 3tyg zadania, itp+ 1tydzien sklep, teraz jest 4tygodnie z zadaniami, to chyba lepiej ?

    Od początku było wiadomo że nie będzie 2 faz zakańczania (kto nie wierzy niech czyta opisy wydarzenia gdzieś na forum)

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    A co to za różnica czy dzis trzeba by było je wydać czy za tydzień czy tydzień wcześniej ?

    Z reszta przeanalizuj czasy trwania poprzednich eventów, zazwyczaj to było 3tyg zadania, itp+ 1tydzien sklep, teraz jest 4tygodnie z zadaniami, to chyba lepiej ?

    Od początku było wiadomo że nie będzie 2 faz zakańczania (kto nie wierzy niech czyta opisy wydarzenia gdzieś na forum)
    Dokładnie o to mi chodzi set2g. Dostaliśmy dodatkowy tydzień, jak dla mnie są w tym dla graczy same plusy.

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Narzekacze zawsze znajda powod do placzu, o to sie nie bojcie

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tornados - nie mówię, że zawsze jestem zadowolony z tego co prezentuje BB. I czasem naprawdę są powody do narzekania. Ale ciężko mi tutaj zobaczyć jakiś powód dla takiej aktywności. Przez ten dodatkowy tydzień byłem w stanie kupić sobie 10 przygód za 95 prezentów. Mogę się tylko cieszyć.

  9. #19
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja tez tylko czasami na bb narzekam (np ta szkolka egzotyczna)
    Glownie to narzekam na narzekaczy bo niektorzy sami nie wiedza czego chca;p

  10. #20
    daveandnokia
    No tak, muszą się znaleźć. Zamiast cieszyć się z tego wszystkiego, to najlepiej jeszcze poniżać. W przyszłości niech każdy zacznie czytać info na temat eventu od A do Z i dodatkowo niech sobie zapisze na karteczce i powiesi przy monitorze. DLa niektórych logiczne to jest, jak się kończy event to i w sklepie też. Kolejny etap, to prezenty - nie wykorzystałeś ich to zostaw sobie na przyszły rok, przydadzą się. I weźcie przestańcie już narzekać, niektórzy to "ładnie" zaczynają nowy rok...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.