Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za prowadzeniem nowego budynku "Port" (zastosowanie jak w poście)

Głosujących
78. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ułatwi mi to grę

    67 85.90%
  • Nie, nie potrzebuje

    8 10.26%
  • Obojętne mi to ..

    3 3.85%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Lądowisko dla generała

  1. #1
    SirDyrektor

    Lądowisko dla generała

    Moja propozycja: Dodać u kupca dwie budowle o "wielkości generała i kwatermistrza" i wyglądzie lądowiska i następnie zmodyfikować algorytm wyszukiwania miejsca dla powracającego generała, tak aby w pierwszej kolejności sprawdzał on czy jakieś lądowisko nie jest wolne i jeśli tak to tam umieszczał generała/kwatermistrza. Osoby, które nie dbają o wygląd wyspy mogą nie zrozumieć, ale z tego co widzę jest trochę osób co dba o porządek na wyspie.

    Można by w drugim kroku rozważyć dodanie możliwości sterowania tym, który generał na którym lądowisku w pierwszej kolejności ląduje, ale to myślę po sprawdzeniu czy lądowiska będą przynosić profity dla BB.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lądowisko zajmie cenne miejsce na wyspie, mocno rozwinięci gracze nie mają już miejsca. Na dodatek piszesz o 2 generałach, a jak ktoś ma kilku czy kilkunastu? Jaki to ma sens? Zgodziłbym się na taki pomysł gdyby to było "pływające lądowisko", coś jakby przystań, co nie zajmie miejsca na wyspie, a będzie można posadzić na tym generała. Ale nie jedno ale wiele takich lądowisk.

  3. #3
    SirDyrektor
    Ku wyjaśnieniu, nie o dwóch generałach, tylko o dwóch rodzajach z tego względu, że rozmiar kwatermistrza jest większy od generała. Pływające brzmi ciekawie

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie by wystarczyło, by generał wracał po prostu na miejsce, z którego wybył. A teraz jest tak, że jeśli przestawię generała w inne miejsce na wyspie, to po przygodzie i tak wróci w jedno z pierwotnie ustalonych.

  5. #5
    Lipek
    A według mnie - dodatkowa zakładka w koszarach dla wszystkich generałów stacjonujących tam, gdzie można im przydzielać wojsko. Albo ewentualnie nowy budynek - koszary. Pod takim czymś się podpiszę...

  6. #6
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    A według mnie - dodatkowa zakładka w koszarach dla wszystkich generałów stacjonujących tam, gdzie można im przydzielać wojsko. Albo ewentualnie nowy budynek - koszary. Pod takim czymś się podpiszę...
    Widok Generała na podstawie widoku geologa odkrywcy. W jednym oknie przydzielamy jednostki, w drugim jest drzewko rozwoju.

    Jednak prędzej wprowadzą wyburzanie skał niż to. A przy wyburzaniu zlikwiduje góry na południowo zachodniej części wyspy

  7. #7
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Widok Generała na podstawie widoku geologa odkrywcy. W jednym oknie przydzielamy jednostki, w drugim jest drzewko rozwoju.
    Poznańczyk, mnie chodziło bardziej o to że generałowie siedzą w koszarach, oszczędność miejsca. Zamiast łomżingu na trawce i zajmowania miejsca na wyspie, siedzą sobie grzecznie w koszarach i podobnie jak w magazynie prowiantu, zakładka dla produkcji wojska, a druga dla generałów i przydzielania im wojska. W drugiej zakładce po prawej czy lewej ich facjaty (i ewentualnie nazwy jeśli ktoś im nadał jakieś) a obok wszystkie dostępne jednostki, każda z suwaczkiem i, uwaga, polem do wpisywania ilości jednostek.

    Coś takiego (proszę o wybaczenie jakości tego obrazka, moje zdolności obsługi Photoshopa są bardzo kiepskie)
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 30.12.2013 o 23:48

  8. #8
    SirDyrektor
    Cytat Zamieszczone przez ValeriusMax Zobacz posta
    Mnie by wystarczyło, by generał wracał po prostu na miejsce, z którego wybył. A teraz jest tak, że jeśli przestawię generała w inne miejsce na wyspie, to po przygodzie i tak wróci w jedno z pierwotnie ustalonych.
    Pomysł bardzo fajny, ale nie daje zarobić BB tak więc pewnie będzie można tylko pomarzyć o czymś takim

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Modernizacja garnizonów na głównej wyspie

    Witam.
    Większość osób gra już prawie dwa lata, nie wiem, czy wydawca gry zdaje sobie sprawę z tego, ile gracze grający przez ten okres mogli "dorobić" się generałów, czy to z pudełkowych edycji, czy to z tawerny, czy to ze sklepu, czy w końcu z różnych eventów w grze.
    Jedni mają ich (generałów) kilku, inni kilkunastu, a jeszcze inni nawet kilkudziesięciu.
    Przez ten okres prawie dwóch lat doczekaliśmy się wielu modernizacji gry czy wielu nowości.
    Ostatnio nawet pojawiło się wiele problemów z rozstawianiem generałów, czy to na wyspie głównej, czy to wysyłając ich na przygody, a podsumowując zaistniałe problemy, oraz ilość posiadanych generałów przez graczy, myślę, że teraz powinno się zmodernizować właśnie garnizony, przynajmniej "rozstawienie" ich na wyspie głównej.
    Do gry ostatnio dodano wiele nowych budynków, w tym budynki o dość dużych rozmiarach w porównaniu z wcześniejszymi budynkami dostępnymi w grze, mój pomysł jest prosty, a mianowicie taki, żeby dodać do gry nowy budynek, w którym to zostali by umieszczeni wszyscy generałowie, a tym samym zastępował by on wszystkie garnizony rozstawiane na wyspie głównej, oraz zwolniło by się trochę miejsca w "Menu Gwiazdy".
    Zasada wysyłania ich na przygody, czy przydział wojsk pozostawała by taka sama, tyle tylko, że wszystko odbywało by się z tego właśnie budynku, nawet wysyłając ich na przygody wychodzili by z budynku i kierowali się do najbliższego magazynu.


    Pozdrawiam
    Androm3da, Słoneczny Gród

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Racja przydało by się coś z tym zrobić, bo wysyłając 14 generałów w moim przypadku to jest aż 56 kliknięć myszką, jak i niby jest miejsce w strefie pierwszej to i tak gra mi nie których chowa do gwiazdy gdzie ręcznie można śmiało rozstawić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.