Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za prowadzeniem nowego budynku "Port" (zastosowanie jak w poście)

Głosujących
78. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ułatwi mi to grę

    67 85.90%
  • Nie, nie potrzebuje

    8 10.26%
  • Obojętne mi to ..

    3 3.85%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Lądowisko dla generała

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat

    Dodatkowa wyspa tylko do lądowania dla generałów

    Dodatkowa wysp, gdzie mogliby lądować jedynie generałowie. Na tą chwilę mam 35 generałów a mogę dokupić do 40. Fajnie by było mieć ich w jednym miejscu

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2017
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    no tak

  3. #33
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    Ponieważ istniał wcześniej podobny wątek wraz z ankietą, tematy zostały połączone.
    Przypominam, ze jeżeli interesujący Was temat znajduje się w archiwum, wystarczy napisać prywatną wiadomość do BB_Penelopy lub do mnie z prośbą o otwarcie i przywrócenie wątku z archiwum.

    Zachęcam do opisywania swoich sugestii celem udoskonalenia pomysłu oraz oddawania głosów w ankiecie.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

  4. #34
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    up

  5. #35
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I gdzie tą wyspę?
    Tylko nie mówcie w prawym górnym rogu mapy
    Dla mnie satysfakcjonującym rozwiązaniem byłby limit generałów lądujących na wyspie, reszta automatycznie w gwieździe.
    Zwłaszcza, gdybym to ja decydował o tym limicie

  6. #36
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł wkrótce zostanie przekazany!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Ja kiedyś podobny wątek założyłem dot. chorągwi (http://forum.thesettlersonline.pl/th...ght=chorągwie) ale jakoś zainteresowania było brak. Jestem ogólnie na tak i za każdym pomysłem który umożliwiłby przewidywalność miejsca powrotu generałów. Mógłby być także budynek wielkości rezydencji który nazywałby się np. Colosseum i do niego z automatu wchodzili by gienki albo coś na wzór magazynu (broni :P) wokół którego mogłoby być od 4-6 stref lądowania. Pozdro

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mayum Zobacz posta
    Ja kiedyś podobny wątek założyłem dot. chorągwi (http://forum.thesettlersonline.pl/th...ght=chorągwie) ale jakoś zainteresowania było brak. Jestem ogólnie na tak i za każdym pomysłem który umożliwiłby przewidywalność miejsca powrotu generałów. Mógłby być także budynek wielkości rezydencji który nazywałby się np. Colosseum i do niego z automatu wchodzili by gienki albo coś na wzór magazynu (broni :P) wokół którego mogłoby być od 4-6 stref lądowania. Pozdro
    Dzięki za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #39
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja bym chciał by generałowi można było wyznaczyć miejsce lądowania, by Gen. Witek lądował zawsze pod krzaczkiem obok jeziorka, a Gen. Zenon za wielkim dębem . Generałowie są rozróżnialni i to nie powinien być problem.

  10. #40
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    A ja bym chciał by generałowi można było wyznaczyć miejsce lądowania, by Gen. Witek lądował zawsze pod krzaczkiem obok jeziorka, a Gen. Zenon za wielkim dębem . Generałowie są rozróżnialni i to nie powinien być problem.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.