Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za prowadzeniem nowego budynku "Port" (zastosowanie jak w poście)

Głosujących
78. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ułatwi mi to grę

    67 85.90%
  • Nie, nie potrzebuje

    8 10.26%
  • Obojętne mi to ..

    3 3.85%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Lądowisko dla generała

  1. #11
    Lipek
    Co do naszej wyspy to powinni ulepszyć nasze koszary które i tak każdy już ma. Jakaś dodatkowa zakładka ze wszystkimi stacjonującymi generałami gdzie można wojsko przydzielić. Co do przygód to nie wiem jak to ugryźć.

    Dam na tak ale mam tu w zamyśle ulepszone koszary.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejną zmianą powinna być modyfikacja wyglądu garnizonu dla różnego typu generałów.
    Tak, aby garnizon zwykłego generała (200) różnił się wyglądem od garnizonu weterana (250) czy majora (270).
    Mam tu na myśli przede wszystkim pojemność garnizonu a nie różnice w nazwie generała: np. dla 250 - weteran, szlom, itd.
    To bardzo by ułatwiło rozpoznawanie generała po wyglądzie garnizonu.
    Oczywiście, jesli zostanie wprowadzony budynek garnizonowy to zaproponowane rozróżnienie wygladu garnizonu okaże się bardzo pomocne na wyspach przygód.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2013
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra

    Port - miejsce dla generałów

    Witam,

    Jeżeli podobny temat już istnieje, to przepraszam. Od jakiegoś czasu przychodzi mi na myśl nowy budynek: port, stawiany na wodzie. Nie ma nic produkować, a jedynie być miejscem dla generałów, zamiast stawiania ich na wyspie. Przykładowo, obecnie mam 14 generałów, do tego zaraz dojdą nowi dot. kolonii. Będzie to ok 20 jednostek, z braku miejsca idą do gwiazdy zamiast lądować na wyspie, zresztą miejsca na wyspie też nie ma, żeby trzymać ich tylu. Dlatego przydałby się taki budynek, gdzie można nimi zarządzać, załadować wojsko i można było wysłać ich na przygodę bez konieczności stawiania ich na wyspie.

    Aby uniknąć komplikacji z nowymi użytkownikami, którzy nie mają jeszcze podbitej wyspy i im zdecydowanie starcza obecne rozwiązanie (może jakiś problem techniczny byłby). Budynek ten mógłby być dostępny jedynie z ciągu zadań, po podbiciu całej wyspy.

    Myślę, że drobna zmiana, która bardzo uprzyjemni życie ;-)

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na tak, ale niedługo będzie więcej miejsca na wyspie więc portu nie będzie... Chyba, że do prawdziwego pvp...

  5. #15
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Jestem na tak, ale niedługo będzie więcej miejsca na wyspie więc portu nie będzie... Chyba, że do prawdziwego pvp...
    Możesz rozwinąc skąd te wolne miejsce? Bo chyba nie z burzenia skał, z których BB się wycofało (IMO).

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Możesz rozwinąc skąd te wolne miejsce? Bo chyba nie z burzenia skał, z których BB się wycofało (IMO).
    Z dodatkowych wysp ktore byly na testowym i ponoc maja byc na normalnych?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2013
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Czy te wyspy ostatecznie pojawią się czy umrą śmiercią naturalną jak niektóre inne pomysły, nie wiem. Ostatnio kupiłem swojego pierwszego kwatermistrza, do tego kwatermistrza i 3 generałów do kolonii, w tej chwili prawie na 1/3 strefy pierwszej (tj. z domem władyki) siedzą generałowie. Okrutna strata miejsca :/

  8. #18
    Lipek
    A nie lepiej byłoby aby Gienkowie lądowali w Koszarach, a w tychże zrobić osobną zakładkę... Tak chyba prościej.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2013
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Czy to będzie port czy koszary czy tawerna czy cokolwiek innego. To bez znaczenia, chodzi o ideę

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nawet może zostać tak jak jest tylko żeby można było załadować wojsko klikając na generała w gwieździe.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.