Zamknięty wątek
Strona 115 z 116 PierwszyPierwszy ... 15 65 105 113 114 115 116 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1155

Wątek: obszar serwera uszkodzony

  1. #1141
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Zauwaz ze w poprawkach podaja godzine ale nie podaja daty ...
    pewnie wiec skonczy sie o 15:00 tylko ktorego dnia ?
    Mam nadzieję, że zdążą przed Sylwestrem.

  2. #1142
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Pimpoon Zobacz posta
    ...no i jak zwykle spaprali co w miare dzialalo-zamiast robic konserwy w nocy to wtedy spia,a pozniej wychodzi co wychodzi-pozadzroscic pomyslowosci, pewnie znowu dadza jakies smieci w nagrode,zato ze nie dzialalo...

    ... szkoda gadać...
    nie przejmuj się konserwy przeciągną sie do rana bo w nocy są przewidziane konserwy

  3. #1143
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Royalvee Zobacz posta
    Heh, nie jestem specjalistą, lecz czy nie większość nałogów twierdzi że nie ma problemu z uzależnieniem? ")p
    Ta, a ten wniosek opierasz na jakich podstawach?
    Nie interesuję się tą grą tak jak kiedyś, bo mnie znudziła. Tyle. Zapytaj się ludzi którzy grają od samego początku w tą grę, lub dołączyli miesiąc, dwa po starcie bety ( tak jak ja), o to ilu ludzi już zrezygnowało z tej gry.
    A przypadki te były identyczne jak mój. Z czasem zamierają określone czynności. Czegoś nie robisz, coś robisz rzadziej, a z czasem przestajesz coś robić w ogóle.
    Już widzę, że będę mieć problem z silosami na 6 poziomie. Bo o ile byłbym w stanie nazbierać zaprawy, to granitu już nie. Bo nie chce mi się robić przygód. Tym bardziej po ostatnich zmianach.

    Mam nadzieję, ze nowości przyciągną nowych graczy i nie jest za późno. Głównie dla społeczności tej gry. Bo jeżeli komuś się podoba i ma chęci grać, to szkoda by było gdyby zamknęli tą grę. Ale ja sam raczej już frajdy w niej nie znajdę. A po obecnej ilości postów na forum, widzę że nie tylko ja skończyłem się tą grą interesować.

  4. #1144
    Royalvee
    Taa, nigdy nie pisz nałogowcowi, że jest nałóg...

  5. #1145
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    No właśnie nie. Bo od jakiegoś czasu "gram" w to na lajcie. Wyślę odkrywców to wyślę. Będą prezenty to ok, nie to nie. Mam 50 poziom od roku i w tym evencie nie ma nic ciekawego, nowego do kupienia. Zbieram powoli zaprawę, ale bez spiny. Tak samo jest z przerwą w TSO. Kiedyś przykładałem do tego większą uwagę. Teraz wisi mi to jak kilo kitu u sufitu, kiedy oni to naprawią.
    Nowości mnie nie rajcują, bo zostały wprowadzone za późno i nie mam ochoty na nowo bawić się w TSO w aż takim stopniu.

    Dlatego piszę "Wy", a nie "My". Bo choć napisałem post, to wchodzę na forum od święta i nie czuję już przywiązania do TSO. Dla mnie mogliby to zamknąć za miesiąc i nie miałbym z tym już problemu.
    Tak się dzieje, jak nie ma się planu no rozwój gry i przez dużą ilość czasu wciska się kit ludziom.


    aaa i ja skorzystam z Twojej panie kolego myśli.
    tak, mam tak samo, kiedyś mnie to jarało a teraz ?! ni ziembi ni grzeje, gram to gram nie to nie... tak, ulepszenia za późno wprowadzili. Dawniej jakos troche się spinałem bo aa kosze, bo stracone towary itp a teraz ? wrzucę kosze to są nie to nie ma przerwa by była na 2 -3 tyg to by wszyscy mieli a nie że tylko ja.
    Ale dla wyluzowania się polecam zrobić sobie przerwę na miesiąc co najmniej wrócicie do gry to zobaczycie różnice , małe ale są. I zachce wam się grac !!
    no i ten minus... z roku na rok ten sam event, te sam prezenty.. kopy żelaza bla bla bla... słabsze dropy
    ale gram bo gram, bo lubię i szkoda mi rzucić tej gry. Pozdro maniacy !

  6. #1146
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Royalvee Zobacz posta
    Taa, nigdy nie pisz nałogowcowi, że jest nałóg...
    Spoko, pozdrawiam i miłej gry

  7. #1147
    Royalvee
    "Pozdrawiam" was żyłki moje, rzekła strzykawka, nic mi przecie do was...")

  8. #1148
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziś znowu pojawił się u mnie ni to z gruchy ni z pietruchy uszkodzony obszar serwera.... Podobno w nocy uruchamia się jakiś skrypt który to naprawia ktoś wie o której ??

  9. #1149
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja dzisiaj miałam piękny kwiatek. Robiłam byka. Posłałam atak na drugą wieżę. Poszłam sobie zafajczyć, wracam, przygody nie ma, dropowicze wściekli. Ja dostałam tylko sc, bo jeszcze 1 wieża była, oni nic. Jakim prawem przygoda mi się sama zakończyła, jeszcze 1 wieża była? Jak opisałam to na czacie to się od razu odezwały 2 osoby, które miały podobną sytuację...

  10. #1150
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi dla odmiany trafiła się przygoda co nie chciała się zakończyć, wikingowie, chyba. Przez pewien czas nawet nie dało się wejść na wyspę, bo wyskakiwał jakiś błąd i wyrzucało z gry.

Zamknięty wątek
Strona 115 z 116 PierwszyPierwszy ... 15 65 105 113 114 115 116 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.