Zamknięty wątek
Strona 114 z 116 PierwszyPierwszy ... 14 64 104 112 113 114 115 116 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1155

Wątek: obszar serwera uszkodzony

  1. #1131
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie łamcie się. To chyba złośliwość dnia dzisiejszego. Na FIFA World też przedłużyła się przerwa konserwacyjna. Dopiero o 17 ma wszystko chodzić. Także nie tylko Wy macie przerwę

  2. #1132
    Royalvee
    Nie tylko Wy? skoro tu zaglądasz wypadało by napisać, nie tylko My? Co nie?...

  3. #1133
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No właśnie nie. Bo od jakiegoś czasu "gram" w to na lajcie. Wyślę odkrywców to wyślę. Będą prezenty to ok, nie to nie. Mam 50 poziom od roku i w tym evencie nie ma nic ciekawego, nowego do kupienia. Zbieram powoli zaprawę, ale bez spiny. Tak samo jest z przerwą w TSO. Kiedyś przykładałem do tego większą uwagę. Teraz wisi mi to jak kilo kitu u sufitu, kiedy oni to naprawią.
    Nowości mnie nie rajcują, bo zostały wprowadzone za późno i nie mam ochoty na nowo bawić się w TSO w aż takim stopniu.

    Dlatego piszę "Wy", a nie "My". Bo choć napisałem post, to wchodzę na forum od święta i nie czuję już przywiązania do TSO. Dla mnie mogliby to zamknąć za miesiąc i nie miałbym z tym już problemu.
    Tak się dzieje, jak nie ma się planu no rozwój gry i przez dużą ilość czasu wciska się kit ludziom.

  4. #1134
    Royalvee
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    No właśnie nie. Bo od jakiegoś czasu "gram" w to na lajcie. Wyślę odkrywców to wyślę. Będą prezenty to ok, nie to nie. Mam 50 poziom od roku i w tym evencie nie ma nic ciekawego, nowego do kupienia. Zbieram powoli zaprawę, ale bez spiny. Tak samo jest z przerwą w TSO. Kiedyś przykładałem do tego większą uwagę. Teraz wisi mi to jak kilo kitu u sufitu, kiedy oni to naprawią.
    Nowości mnie nie rajcują, bo zostały wprowadzone za późno i nie mam ochoty na nowo bawić się w TSO w aż takim stopniu.

    Dlatego piszę "Wy", a nie "My". Bo choć napisałem post, to wchodzę na forum od święta i nie czuję już przywiązania do TSO. Dla mnie mogliby to zamknąć za miesiąc i nie miałbym z tym już problemu.
    Tak się dzieje, jak nie ma się planu no rozwój gry i przez dużą ilość czasu wciska się kit ludziom.
    Heh, nie jestem specjalistą, lecz czy nie większość nałogów twierdzi że nie ma problemu z uzależnieniem? ")p

  5. #1135
    Początkujący Osadnik Awatar zet83
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ile jeszcze????

  6. #1136
    Royalvee
    To tak jak w jednej komedii polskiej, najcięższe są pierwsze dwa lata, później się człek przyzwyczaja, czy jakoś tak")

  7. #1137
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem, jak jest na rosyjskich serwerach, niemieckich, whatever... bo nie zaglądam. Ale wchodzę dzisiaj, żeby sobie pograć i mam wrażenie, że ktoś sobie robi ze mnie jaja. ;D

    Przerwa do 12. Wchodzę po 12 - przerwa do 13.30. Wchodzę przed 14 - przerwa do 14.30. Wchodzę o w pół do - przerwa do 15. Wchodzę po 15, gra nadal nie działa. Czyżby szykowała się przerwa do 16? ;-)

  8. #1138
    Royalvee
    Co najmniej")

  9. #1139
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Zauwaz ze w poprawkach podaja godzine ale nie podaja daty ...
    pewnie wiec skonczy sie o 15:00 tylko ktorego dnia ?

  10. #1140
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...no i jak zwykle spaprali co w miare dzialalo-zamiast robic konserwy w nocy to wtedy spia,a pozniej wychodzi co wychodzi-pozadzroscic pomyslowosci, pewnie znowu dadza jakies smieci w nagrode,zato ze nie dzialalo...

    ... szkoda gadać...

Zamknięty wątek
Strona 114 z 116 PierwszyPierwszy ... 14 64 104 112 113 114 115 116 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.