Zamknięty wątek
Strona 35 z 116 PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 37 45 85 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1155

Wątek: obszar serwera uszkodzony

  1. #341
    Yarogniew
    Problem pojawił sie jakoś w połowie grudnia ( 15.12.2013 03:25 - start wątku). Prawie koniec lutego i dalej błąd występuje. Albo ci ich technicy są nierozgarnięci, skoro przez ponad 2 miesiące nie mogą tematu ogarnąć, albo BB ma w zadku graczy. Co obstawiacie?
    Ostatnio edytowane przez Yarogniew ; 24.02.2014 o 03:45

  2. #342
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Yarogniew Zobacz posta
    Problem pojawił sie jakoś w połowie grudnia ( 15.12.2013 03:25 - start wątku). Prawie koniec lutego i dalej błąd występuje. Albo ci ich technicy są nierozgarnięci, skoro przez ponad 2 miesiące nie mogą tematu ogarnąć, albo BB ma w zadku graczy. Co obstawiacie?
    Problem istnieje od zarania dziejów a nie od grudnia 2013 i raczej będzie istniał do końca tej gry. Obstawiam, że pisząc aplikację tego typu nie da się z góry przewidzieć 100% zachowań i sytuacji powodujących błędy. A technicy tu raczej nie pomogą (gwoli ścisłości). I tak dobrze, że co noc uruchamiany jest skrypt, który naprawia znaczną większość uszkodzonych wysp.

  3. #343
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Obszar serwera uszkodzony - odpaliłem tylko cr i chciałem wysłać wojo- wywaliło mnie z mojej wyspy i nie mogę na nią wejść

  4. #344
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Przyczyną błędu jest zapewne major i jego ustawienie na wyspie (próba).
    http://scr.hu/7be/bxbwj widok który zapewne widzieli poprzednicy.

  5. #345
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    nie moge wejsc na serwer testowy.
    Podaje komunikat "An eroor was detected on this zone. Please try again." Czy tylko ja to mam?
    Pozdrawiam galism

  6. #346
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podaję najszybszy pewny sposób uzyskania błędu uszkodzenia strefy gry, to tylko siedem prostych kroków:

    1. odpalamy dowolną przygodę
    2. wysyłamy generała do przygody
    3. otwieramy menu gwiazdy zakładka specjaliści, wysłany generał jest szary
    4. czekamy
    5. W chwili gdy generał wejdzie do najbliższego magazynu (władyki) jego ikona staje się ponownie kolorowa.
    6. Łapiemy generała i stawiamy na wyspie
    7. wywala z gry z błędem strefy.

    Powyższy algorytm działa również przy odsyłaniu generała z przygody.

    I już możesz dołączyć do jakże szacownego grona narzekających na grę.

    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 26.02.2014 o 07:09
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  7. #347
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie dzisiaj przy przenoszeniu budynków pojawił się powyższy błąd (choć wcześniej nie miałem żadnych problemów). :/ Mimo, że ciągnie się to juz jakiś czas, niestety wygląda na to, że problem nieprędko będzie rozwiązany. :/

  8. #348
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam dziś też dostałem informacje obszar serwera uszkodzony,jednak jest on tylko widoczny jak chce wejść na przygodę( zdradzonego )
    Sytuacja wygląda następująco:
    Wyglądało to tak że, Weteran wylądował, wypakowałem wojsko, odesłałem go na wyspę( będąc dalej na przygodzie) po kilku sekundach Weteran zrobił się kolorowy (czyli w ogóle się na wyspę nie wybrał) ,klikam na niego i jest możliwość postawienia go .No i postawiłem i po tym ostatnim ruchu wyskoczyła informacja obszar serwera uszkodzony.Gra działa jednak na przygodę wejść już nie mogę pozdrawiam i dziękuję za ewentualne rozwiązanie problemu

    nie wiem czy ktoś ingerował ale już działa pozdrawiam
    .
    Ostatnio edytowane przez Malpeczka25 ; 26.02.2014 o 06:32

  9. #349
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Malpeczka25 Zobacz posta
    Witam dziś też dostałem informacje obszar serwera uszkodzony,jednak jest on tylko widoczny jak chce wejść na przygodę( zdradzonego )
    Sytuacja wygląda następująco:
    Wyglądało to tak że, Weteran wylądował, wypakowałem wojsko, odesłałem go na wyspę( będąc dalej na przygodzie) po kilku sekundach Weteran zrobił się kolorowy (czyli w ogóle się na wyspę nie wybrał) ,klikam na niego i jest możliwość postawienia go .No i postawiłem i po tym ostatnim ruchu wyskoczyła informacja obszar serwera uszkodzony.Gra działa jednak na przygodę wejść już nie mogę pozdrawiam i dziękuję za ewentualne rozwiązanie problemu

    nie wiem czy ktoś ingerował ale już działa pozdrawiam
    .
    Opisałem ten mechanizm dwa posty wyżej.
    Sprawę załatwił nocny skrypt.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #350
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Opisałem ten mechanizm dwa posty wyżej.
    Sprawę załatwił nocny skrypt.
    Czytałem wcześniej już, dzięki. Wychodzi na to że identyczna sytuacja była u mnie.

Zamknięty wątek
Strona 35 z 116 PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 37 45 85 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.