Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zablokowane zadanie

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Rixzolt
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Zablokowane zadanie

    Zadanie główne: Wyzwól włości
    Zadania: wszystkie wykonane oprócz: Więcej włości.
    Aby odblokować to zadanie jest wymagany poziom gracza 15, a ja mam 43??

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar FOREST144
    Dołączył
    28.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Temat wałkowany, sam kiedyś nie wytrzymałem i założyłem posta. Niby nad tym pracują, ale wydaje mi się, że jak na razie odpuścili temat, bo kombinują cały czas nad nowościami, aby zadowolić resztę.

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepiej będzie zrobić screena i przesłać go bezpośrednio do Supportu. Część zadań została już odblokowana, jednak zdarzają się także wyjątki, które wymagają dokładniejszej analizy.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB_xaar
    Już tyle razy wysyłałem informację na ten temat do supportu, że naprawdę odechciało mi się już dalej działać. Mam 49 lvl i od pół roku, jak nie lepiej ten problem, co koledzy wyżej. Czy tak ciężko usunąć to zadanie z księgi, albo chociaż napisać warunek, że dla lvli 40+ zadanie zostanie zdjęte z księgi? Wątpię, że są ludzie, którzy mając 40lvl nadal nie podbili wyspy, a napisanie takiego skryptu dla przeciętnego informatyka to bułka z masłem.
    Wierzymy Xaar, że Ty coś jeszcze możesz zdziałać w tym temacie, bo reszta najprościej mówiąc ma nas w czterech literach...
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kminek91 ; 13.12.2013 o 13:20

  5. #5
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Moje zablokowane i dziwne zadania (na serwerze angielskim EU):

    1. Wisi od dłuzszego czasu


    2. pakietu medycznego ktory dostalem uzylem na wyspie z przygoda - nie zaliczylo i zadanie wisi dalej


    3. A tego zadania w ogole nie rozumiem


    Nie ma w zestawie zadania "Gold standard" wiec pewnie dlatego tego zadania nie da sie wykonac

    W PL wersji to ostatnie zadanie tez "wisi"
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 15.12.2013 o 13:17

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Rixzolt
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Otrzymałem odpowiedź:
    "Witaj Rixzolt,
    Uprzejmie informuję, iż na Twoim koncie zostaną podjęte próby zakończenia zadania "więcej włości". Gdyby jednak w przyszłości występowały dalsze problemy z wspomnianym zadaniem bardzo proszę o kontakt."
    I dalej nic ;(

  7. #7
    Lipek
    Nie ma w zestawie zadania "Gold standard" wiec pewnie dlatego tego zadania nie da sie wykonac
    Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale przecież masz napisane: Quest completed (Zadanie ukończone). Może dlatego nie masz go w zestawie. Inna sprawa skoro obydwa pod-zadania są "komplited" to dlaczego nie zalicza...

  8. #8
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Popatrzmy na polska wersje tego samego zadania:
    [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z78h53ug2B0/UrFU***_M1I/AAAAAAAAN0c/IIVuk3ZndVk/w567-h398-no/ZablZad_04.jpg[/IMG]

    Ja to rozumiem tak, ze warunkiem odblokowania ostatniego zadania "Mistrzostwo" jest wykonanie dwóch poprzednich zadan czyli "Artyzm" i "Złoty standard".
    problem z tym ze tego drugiego nie bylo w zestawie, wiec i zadanie Mistrzostwo nie moze byc odblokowane.

    ==========

    HA HA HA Cenzura zakwestionowala adres wygenerowany przez Googla ale JAJA

    https://lh5.googleusercontent.com/-Z78h53ug2B0/U r F U q R w _M1I/AAAAAAAAN0c/IIVuk3ZndVk/w567-h398-no/ZablZad_04.jpg
    (dostawilem spacje w adresie)

    teraz pewnie dostane BANA tutaj, na forum
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 18.12.2013 o 10:00

  9. #9
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rixzolt, odpowiedź ta sugeruje, że Support przekazał informację dalej. Obawiam się jednak, że na interwencję techników będzie trzeba poczekać co najmniej kilka dni. Gdyby za kilka dni problem nie ustąpił (najlepiej odczekać około tydzień), proszę napisać do Supportu jeszcze raz.

  10. #10
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Ja to rozumiem tak, ze warunkiem odblokowania ostatniego zadania "Mistrzostwo" jest wykonanie dwóch poprzednich zadan czyli "Artyzm" i "Złoty standard".
    problem z tym ze tego drugiego nie bylo w zestawie, wiec i zadanie Mistrzostwo nie moze byc odblokowane.
    Z tego co pamiętam, zadanie "Złoty standard" polegało na wybudowaniu warsztatu szmuklerza i znajdowało się w innym zestawie zadań (Bestsellery) - poszukaj dokładnie
    Ostatnio edytowane przez Kitikejt ; 18.12.2013 o 20:59
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.