Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rozjechane menu generała...

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Rozjechane menu generała...

    Nie wiem czy to zamierzona zmiana czy kolejny przypadek, po ostatniej konserwie menu weterana zmieniło się z 2 rzędowego na 3 rzędowe. Szczerze mówiąc nie chce mi się nic więcej pisać.... Wszystko widać na screenie -> scr.hu/1jmv/zbg4j

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sloonik, wyczyszczenie pamięci podręcznej i przelogowanie się powinno pomóc. Właśnie to sprawdziłem, u mnie interfejs generała wygląda prawidłowo. Jeśli problem nie ustąpi, podaj proszę o jakim typie generała mówisz, ja sprawdziłem tylko kilku z nich.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Xaar ... widać na screenie Doświadczony Generał

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest też kawałek obrazka (ikonka generała), jednak zawsze lepiej się upewnić.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witaj Xaar,

    Jestem miło zaskoczony podjęciem tematu przez Ciebie .

    Screen jest z doświadczonego generała, a problem występuje we wszystkich moich generałach: weteran, doświadczony i zwykły (ten dostępny w tawernie). Spróbuje wyczyścić zaraz cache i dam znać czy problem został rozwiązany.

    PS. Niestety już się nie dowiemy, najwyraźniej po przerwie konserwacyjnej wszystko wróciło do normy. Nie potrafię teraz odpowiedzieć na pytanie co rozwiązało problem. W każdym bądź razie przed zrobieniem screenshota wylogowałem się i zalogowałem ponownie - czasem relog pomoga w takich nieoczekiwanych sytuacjach. Niemniej, jestem wdzięczny za podjęcie tematu i jeszcze raz dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez sloonik ; 12.12.2013 o 21:56 Powód: uzupełnienie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.