Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Przygody Świąteczne po zakończeniu Eventu Świątecznego

  1. #11
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No ta stronka wiki to mi już kiedyś podniosła ciśnienie. Robiłem szamana po ewencie urodzinowym i liczyłem na jakiegoś fajnego dropa, kiedy już typa wykończyłem okazało się że dostałem tylko expa i nic więcej, zero granitu itp. Tu na forum w poradniku poznańczyka nie ma pokazanego dropa jak przy innych przygodach.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 11.12.2013 o 13:54

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy ktoś z BB mógłby odpowiedzieć, czy Powrót do azylu i Kolejne zakazane będą dostępne w sklepie za klejnoty po zakończeniu eventu? Dziękuję z góry.
    na chwile obecna nie jest to przewidziane ...
    pozdrawiam
    BB_okogi_gracz

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    No ta stronka wiki to mi już kiedyś podniosła ciśnienie. Robiłem szamana po ewencie urodzinowym i liczyłem na jakiegoś fajnego dropa, kiedy już typa wykończyłem okazało się że dostałem tylko expa i nic więcej, zero granitu itp. Tu na forum w poradniku poznańczyka nie ma pokazanego dropa jak przy innych przygodach.
    W tym przypadku przygody otrzymane od razu do gwiazdy/lub z kodu ( bo takowe były) dawały tylko PD i były wymagane do ukończenia łańcucha zadań podczas eventu urodzinowego. Jeśli to właśnie te przygody odpaliłeś po evencie i liczyłes na drop to sie przeliczyłeś bo z nich bylo tylko PD. Przygody zakupione wyłącznie za klejnoty po evencie dawały inne fanty. Przygody wyglądają tak samo, ale te z eventu byly niehandlowalne i dalej takie pozostają (w dropie jedynie PD).

    Czy beda przygody za prezenty dostępne po evencie? Można spekulować że nie, bo na serwerze testowym w ofercie ich nie ma.

  4. #14
    Lipek
    Pytanie właśnie, czy jak teraz kupię przygody świąteczne (najbardziej mi na powrocie do azylu zależy) za prezenty, to czy po zakończeniu eventu świątecznego, po zrobieniu tych przygód dostanę dropa jak na obrazku w 1szym poście.

    To że przygody urodzinowe nie dają dropa po zakończeniu tamtego eventu było przecież wiadome. Chyba sam Xaar się na ten temat wypowiadał czy jakieś info było.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No wiec wie ktoś już na pewno czy po zakończeniu eventu Powrót do Azylu Bandytów będzie miał ten sam drop co teraz?
    Znajomy z gildii pytał MODa i mu odpowiedział ze nie, ale nie chce mi się wieżyc żeby MOD miał takie informacje i tylko jemu się tak wydaje.

    Video Poradniki: Link

  6. #16
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli nic pewnego..
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: hue.JPG, 
wyświetleń: 287, 
rozmiar: 24.6 KB, 
ID: 1763.  
    Sygnatura wycięta przez administrację.

  7. #17
    Poznańczyk
    Drop zostanie zachowany po evencie, a jeszcze przed ostatnią aktualizacją testowego widniała tam informacje że przygody : Powrót do Azylu bandytów oraz Kolejne zakazane eksperymenty zostaną dodane do listy dropów. Powrót ma być dostepny do zdobycia w przygodzie Azyl bandytów, a Kolejne zakzane mają być dostepne w przygodzie : Zakazane Eksperymenty.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czyli MOD nie wie nic i w dodatku wprowadza w błąd... miło.
    Ale ja i tak zaczekam aż tu się skończy event i ktoś potwierdzi na 100% ze drop nadaj jest ten sam.
    Video Poradniki: Link

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    koledzy drodzy a umiecie czytac i rozumiecie tekst pisany po angielsku? MOD napisal "most of the time event adventures" co znaczy wiekszosc , a nie wszystkie.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Meffiu przeczytaj proszę cala rozmowę a najbardziej skup się na 11:48. Najlepiej przeczytaj z 2-3 razy ale z drugiej strony po twoim poście wnioskuje ze znasz bardzo dobrze angielski wiec nie musisz chyba czytać aż 3 razy, 2 wystarczy
    Ale żarty na bok, myślę ze każdy normalny człowiek, mając tylko ta informacje i biorąc pod uwagę ze to jest MOD, wywnioskował by z tej rozmowy ze nie będzie dropu po evencie, a nie to ze MOD spekuluje. Myślę ze jak by napisał "I don't know" by było lepiej zrozumiale.
    Video Poradniki: Link

Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.