Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Przygody Świąteczne po zakończeniu Eventu Świątecznego

  1. #1
    Lipek

    Przygody Świąteczne po zakończeniu Eventu Świątecznego

    Czy jeśli kupię przygody świąteczne (np. "Powrót do Azylu Bandytów") to po zakończeniu Świątecznego będę mógł dostać tego loota:


  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hmm, sama mam takie plany, nakupic przygod za to co mi zostanie prezentow i robic po evencie, mam nadzieje że tak

  3. #3
    Lipek
    No właśnie. Mi najbardziej zależy na księgach i tomach.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Strzelby, kufle i katapulty też nie są złe

  5. #5
    Lipek
    No tak ale ja celuję w rozwój grubasów więc dla mnie bardziej liczą się księgo-tomo-skrypty...

  6. #6
    Osadnik Awatar Judosław
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Mi się wydaje że nie zmienią nic, bo jaki mieliby w tym cel. Jak już coś zrobili to już tak zostanie.
    Pain is temporary.

  7. #7
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Czy jeśli kupię przygody świąteczne (np. "Powrót do Azylu Bandytów") to po zakończeniu Świątecznego będę mógł dostać tego loota:

    Lipek dzięki za grafikę dodałem ja do poradnika. Chwilowo za prezenty skupuje łowców jeleni, ale przetestuję blok udostępniony tam przez emuq. Mam wielką nadzieje, że przygoda będzie za mapki do kupienia po ewencie, ułatwiło by to szkolenie grubych i wesołków, jak nie zostanie do ostatniej chwili skupować ja za prezenty...ehhh..>>>
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam przygody z 20-sto lecia tam gdzie się szukało ozdób i nadal działają (fajne jak trzeba zrobić do gildyjnego) więc i tu nie powinno być problemu.

  9. #9
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Gacek666 Zobacz posta
    Lipek dzięki za grafikę dodałem ja do poradnika[...]
    Nie dziękuj mnie tylko stronie settlersonlinewiki.eu

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś z BB mógłby odpowiedzieć, czy Powrót do azylu i Kolejne zakazane będą dostępne w sklepie za klejnoty po zakończeniu eventu? Dziękuję z góry.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.