Zamknięty wątek
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Wątek: Specjalny magazyn prowiantu

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wikingów nadal możesz tylko znaleźć (no chyba, że jesteś szalony i kupisz za klejki). Inna sprawa, że zastąpi ich z nawiązką Atak z zaskoczenia, który staje się najtańszym sposobem zdobywania PD lub gwiezdnych.

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mapy potaniały bo się ludzie rzucili w wir nowego prowiantu, a pytanie - ilu faktycznie graczy w ogóle jest w stanie dużo i szybko produkować te mapy z własnej produkcji? ;p bo narazie to chyba chodzi tylko o to, że pewna liczba graczy zachomikowała papier, wrzuciła produkcje map (no bo o z tym zrobić?) i zrobił się przesyt, wątpie żeby to potrwało długo, że nagle wszyscy zaczną stawiać drwali i młyny wodne (gdzie?) i je*** mapy na maksa albo skupywać tony bali i hektolitry wody;] - bo stanie się to nieopłacalne w pewnym momencie.
    a nie zapominajmy, że lada chwila może wejść znowu jakiś "mieszacz gospodarki" i się okaże że drwale to strata miejsca na wyspie tak jak to było dotychczas
    Ostatnio edytowane przez cornflakes ; 12.12.2013 o 04:36

  3. #53
    Poznańczyk
    Ktoś wspominał, że nie opłaca się wysyłać odkrywców po przygody, oraz że gdyby wiedział wcześniej, to nie ulepszał by ich, tak wygląda cena oraz ilość map przyniesionych przez ulepszonego odkrywce, pod przygody +30%.

    7monet - 6map
    21monet - 11map
    42monety - 17map

    Druga sprawa, to że została dodana możliwość produkcji map, pewnie ma jakiś cel, może się okazać że wkrótce, wejdzie do gry coś, może dzikie wyspy, gdzie za podróż na nie, będzie trzeba zapłacić fragmentami, oni nic bez celu nie robią.

  4. #54
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bez celu to ja jeszcze siedzę przy tej grze. A z logicznego punktu widzenia nie powinienem w nią grać blisko 6 miesięcy. Czego nie powinienem mówić o innych którzy od roku lamentują. No ale cóż tylko im pogratulować wytrzymałości. Ale wracając do tematu. To co oni wprowadzili o dwóch lat? Ulepszenie odkrywców które nagle staje się nieopłacalne bo jest i magazyn z mapami, geologów których nikt nie ulepsza, i baśniowe, no tutaj się obłowili, ale co dalej? Mamy handlować surowcami do następnego eventu?

  5. #55
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    To co oni wprowadzili o dwóch lat? Ulepszenie [...] geologów których nikt nie ulepsza,
    A mnie sie ulepszeni geolodzy bardzo podobaja i korzystam

  6. #56
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    A mnie sie ulepszeni geolodzy bardzo podobaja i korzystam
    No to poczekaj aż wprowadza w tym magazynie coś co będzie przeczyło logicznemu celowi szkolenia geologów.

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    oni nic bez celu nie robią.
    Z tym mógłbym dyskutować, przykład Pakiet granitu w oszałamiającej ilości stu sztuk za 1200 gwiezdnych monet W chwili wolnej obejrzyj u kupca dział surowce

  8. #58
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Legenda głosi że za morzem, na serwerze amerykańskim ktoś niechcący kupił ten pakiet.

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    geologów których nikt nie ulepsza,
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    A mnie sie ulepszeni geolodzy bardzo podobaja i korzystam
    gdyby nie ulepszeni geolodzy, złoża marmuru kończyłyby mi się zawsze za wcześnie, znajduje 30% więcej marmuru i to jest jak dla mnie dużo ( więcej kamieni, miedzi i węgla też mi pasuje).
    ulepszenie - znajdź złoże złota które może być szybciej eksploatowane, znalazłem raz, postawiłem kopalnie i mam dwa razy mniej premek potrzebnych do produkcji tej samej ilości rudy złota. niejednokrotnie krytykowałem tą grę i BB, bo oni na to niestety zasługują w wielu przypadkach, ale kolega Piotru70 to już się zatracił w tej krytyce...

  10. #60
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    ale kolega Piotru70 to już się zatracił w tej krytyce...
    Hehe zawodowy malkontent ;>

Zamknięty wątek
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.