Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: Specjalny magazyn prowiantu

  1. #21
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Maryna może nie, chyba ze by miała drop jak kiedyś baardzo dawno temu :-)
    Ale proch czy z zaskoczenia będzie można pykac, bo mapki beda łatwiej dostępne

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zagórski_peru Zobacz posta
    czyli to tylko taki bajer
    a nie jakiś super niezbędny budynek
    To policz sobie ile musiałbyś się naklikać by dodać 12500 ryb w paczkach po 2500. Tu masz od razu.
    No i nie blokuje produkcji koszy we zwykłym magazynie.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Ostatni bastion trzymający mnie przy graniu tzw wysyłanie odkrywców został zdobyty.
    Amen.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie to jest to budynek zbyteczny i przereklamowany.Woni nie doladowywuje bo mam chatki lowcow wiec same sie doladowywuja z rybami bedzie podobnie bo powstanie taki odpowiednik.Odznake pracownika nie oplaca sie robic za drogo wychodzi a sa latajace osadniki kosze egzo itp a mamy tez na wyspie siola strachy z ktorych tanio robi sie premie.Jedynie mapy mozna robic ale cena ich spadla z 7 monet do 2,5 a zapewnie beda jeszcze taniej wiec czy jest sens je robic ? Ja czekam na wielkanoc co tam wymysla na ten ewent.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Roben ... wszystko zalezy jak i na jaka skale grasz ...

  6. #26
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wykluczone ze w przyszłości pojawia sie jakieś nowe elementy w tym magazynie, a teraz zdobywać prezenty jest dość łatwo o ile sie ma kilku odkrywców

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Roben Zobacz posta
    Jak dla mnie to jest to budynek zbyteczny i przereklamowany.Woni nie doladowywuje bo mam chatki lowcow wiec same sie doladowywuja z rybami bedzie podobnie bo powstanie taki odpowiednik.Odznake pracownika nie oplaca sie robic za drogo wychodzi a sa latajace osadniki kosze egzo itp a mamy tez na wyspie siola strachy z ktorych tanio robi sie premie.Jedynie mapy mozna robic ale cena ich spadla z 7 monet do 2,5 a zapewnie beda jeszcze taniej wiec czy jest sens je robic ? Ja czekam na wielkanoc co tam wymysla na ten ewent.
    jesli grasz rzadko to masz racje...zauwaz ze inne premmki x3 trzeba ssac z wagi bo na leb jeszcze nie upadlem zeby za klej kupowac...z bajkowych kosze leca ale jak sie potrzebuje kilkunastu premek x3 dziennie to kropla w morzu..dla grajacych czesto to dar niebios tenze magazyn.
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 09.12.2013 o 22:39
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tylko wyrazam swoje zdanie a wiadomo ile ludzi tyle zdań.Co do gry to jak widac w profilu gram juz prawie dwa lata na grze jestem codziennie.Ja po prostu uwazam ze ten budynek nie jest niezbedny jak ktos tam wyzej napisał.Co do premi x3 to wiadomo kazdy potrzebuje ale głownie na wartosciowe budynki a latajacych czy kosze egzo lub te za ziola z wyspy to za bezcen mozna kupic np ja latajacych codziennie po kilka mam za surowce wymieniam je tak tanio ze nie oplaca mi sie innych.A odznaka 50 rudy zlota za 6 godzin to wydaje mi sie ze jest nie oplacalne bo na latajacego potrzeba 4 takie odznaki co daje 200 rudy zlota a to jest 150 monet plus inne surowce deski i marmur.Co do map i dol złóz to jak mowilem u mnie z chatek automat a ryby za chwile tez bo wyjdzie taki budynek.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    A można poprosić o źródło tych rewelacji o odnawiaczu ławic? Czy po prostu wróżysz z fusów?

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    reasumując zeby odwrocic nasza uwage od eventu którego tak naprawdę niema dali nam skrzynie i magazyn czy to wystarczy za to ile wydajemy pln-ow na tą gre?

Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.