Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Poradniki do nowych przygód: Kolejne Zakazane Eksperymenty, Powrót do Azylu Bandytów

  1. #1
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat

    Poradniki do nowych przygód: Kolejne Zakazane Eksperymenty, Powrót do Azylu Bandytów

    Poradniki do nowych przygód: Kolejne Zakazane Eksperymenty, Powrót do Azylu Bandytów, Skradzione Sanie, Uratuj Wieczerze Wigilijną 2013 opracowałem dla Majora tutaj.

    Ja samemu nie mam czasu ani chęci aby zrobić poradniki dla weterana lub też zwykłego generała, jednakże wszelkie propozycje poradników dla tych przygód proszę wpisywać w tym temacie.

    Jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub też pytania odnośnie tych przygód proszę pisać

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Kolonia
    drop jaki mi wpadł z przygody "skradzione sanie"

    [IMG][/IMG]

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    następnym razem przetestuj bardzie bloki w kolejnych zakazanych bo
    G5 drugi gienek został przechwycony
    G7 zabrakło 1sec.
    G9 major został przechwycony

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez mxxx3 Zobacz posta
    następnym razem przetestuj bardzie bloki w kolejnych zakazanych bo
    G5 drugi gienek został przechwycony
    G7 zabrakło 1sec.
    G9 major został przechwycony
    Robiłem 6 razy i wyszło wszytko ,super poradnik, ja jeszcze w g9 walne strzelbami po Przywódcy kultystów i mam wtedy mniejsze straty w koniach . Musiałeś coś źle puszczać w g5 za sybko a w g7 za wolno . A w g9 który obóz przejął Majora ?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    prawy
    Ostatnio edytowane przez mxxx3 ; 08.12.2013 o 14:56

  6. #6
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    mxxx3 bloki były robione na serwerze testowym i testowane kilkukrotnie, z tego co mi wiadomo (raz robiłem na naszych serwerach) nic nie zostało zmienione, ponadto mxxx3 sam robisz poradniki więc powinieneś się na tym znać i sam umieć przeliczyć te bloki, według mnie wszystko jest tam ok, jeśli widzisz gdzieś błąd to napisz gdzie i jaki a nie ogólnikowo że Tobie nie wyszło (według tego co piszesz coś źle puściłeś, czytaj opisy bloków powinno pomóc)


    EDIT:
    Ewidentnie w g9 coś źle puściłeś, jeśli wszystko byś zrobił tak jak jest opisane to weteran by został najpierw przejęty nie major

  7. #7
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    jest jakas wersja na wetka?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Tutaj masz wszystkie wersje: http://www.settlersonlinewiki.eu

  9. #9
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    ichigo-san w moich poradnikach jest opcja wejścia w symulator, wystarczy nacisnąć na skład wojska. Po wejściu w symulator ustaw sobie odpowiedniego generała i przesymuluj pod siebie.

    M0rdechaj poradniki na settlersonlinewiki.eu są bardzo kiepskiej jakości lepiej ich unikać, już pomijam fakt że znaczna część z nich to słaba kopia tego co tutaj na forum można znaleźć

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mxxx3 Zobacz posta
    następnym razem przetestuj bardzie bloki w kolejnych zakazanych bo
    G5 drugi gienek został przechwycony
    G7 zabrakło 1sec.
    G9 major został przechwycony
    na G-5 i G-9 nie robimy bloków podczas lagów, wtedy są wtopy.
    Na G-5 nie testowałem, na G-9 podczas lagów puściłem majora 6 sekund po wetku, trzeba tylko pilnować, żeby major szedł za wetkiem.
    Jest jeszcze wersja skrócona, normalnie rozwalasz obozy od G-1 do G-5 a potem walisz na G-9 3 strzelby lub 3 mikstury.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.