Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Poradniki do nowych przygód: Kolejne Zakazane Eksperymenty, Powrót do Azylu Bandytów

  1. #11
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    RedJul wersja skrócona jest całkiem inna, nie wysyłasz wogóle wojska!! Jak mi się uda to dziś ją opublikuje

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj ubiłem normalnie, wszystkie bloki weszły elegancko. Trzeba faktycznie uważać tylko w G9, tak żeby nie wypuścić za wcześnie majora.
    Będę też dziś testował wersję ze strzelbami na g9.

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bez użycia strzelb czy mikstur ostatni atak można zrobić tak:
    1PP + 30JM + 60SP - 1. 150K 2.100R + 170Pu (150K 90-100R)
    lepiej stracić kilka rekrutów więcej niz konnych, blok spokojnie wyjdzie bo obozy blokowane walczą dość długo

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    M0rdechaj poradniki na settlersonlinewiki.eu są bardzo kiepskiej jakości lepiej ich unikać, już pomijam fakt że znaczna część z nich to słaba kopia tego co tutaj na forum można znaleźć
    Mylisz się co do poradników na wiki, wszystkie robię sam i testuje, więc wypraszam sobie stwierdzenie że są słabą kopią forum! Zresztą pokaż mi poradnik do wszystkich wersji z nowymi przygodami na forum to pogadamy.
    Ostatnio edytowane przez M0rdechaj ; 09.12.2013 o 12:10

  5. #15
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie pisałem o poradnikach do nowych przygód tylko odnośnie ogółu zawartych tam poradników. Dostałeś pozwolenie od Qrok na wklejanie jego video poradników? Napisałeś choć słowo że większość bloków opracował Poznańczyk wraz z i-l-i czy też inne osoby robiące poradniki tutaj na forum?

    Piszesz że masz poradniki do Uratuj wieczerze wigilijną i Skradzione sanie, a ja mam pytanie jak symulowałeś ataki na obozy z Zrzędą? Bo ja jakoś symulatora z nowym (zmieniony atak na najsłabszy cel na uszkodzenia obszarowe) Zrzędą nie widzę dlatego u siebie pozostawiam napis wersja z serwera testowego, ale Ty poszedłeś na łatwiznę i wysymulowałeś atak symulatorem w takiej formie jak jest przez co każdy co robi te przygody Twoim sposobem w tym ataku traci żołnierzy czy elitarnych.

    Teraz wszystkie nowe przygody dodajesz w wersji bez bloków, tak jakby nie było możliwości blokowania, więc cała praca przy robieniu poradnika opiera się na screenach i wklepaniu wojska do symulatora.

    Mam pisać dalej dlaczego ludzie uważają te poradniki za słabe?


    EDIT:
    Jeśli poczułeś się urażony to bardzo przepraszam, ale mam nadzieje że kilka ostrych słów krytyki zmotywuje Cie do robienia lepszych poradników oraz umieszczenia jakiś notek na kim się opierałeś, bo jak wiadomo czym więcej osób będzie robiło poradniki tym większy wybór i większa konkurencja będzie co spowoduje poprawę jakości poradników. Reasumując trzymam kciuki za Twoje poradniki by były dobre i bym mógł się na nich wzorować przy opracowywaniu własnych wersji.
    Ostatnio edytowane przez Vuirulent ; 09.12.2013 o 17:58

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Widocznie się nie zrozumieliśmy, skoro jest to temat o nowych przygodach, sądziłem, że o nich właśnie mowa. Co do ataku z Zrzędą zostawiłem pewien zapas rekrutów ale zaznaczyłem że atak na Zrzędę robimy na własną odpowiedzialność, ponieważ jest możliwość że stracimy kilka sztuk żołnierzy. I tak mam pozwolenie od Qrok na video poradniki, zawsze pytam zanim zamieszczę czyjeś sreeny.
    Ostatnio edytowane przez M0rdechaj ; 09.12.2013 o 18:59

  7. #17
    Osadnik Awatar nalezyszdostada
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Co do Kolejnych Zakazanych Eksperymentów

    1. Przywódca bandytów (40 Ochotnik dezerter + 40 Konny dezerter + 60 Kusznik dezerter) - 100R 1EŻ 149Pu (90-100R) - (blok 1 runda + zwycięstwo 10 + droga 30) - max. 112 sek.
    Min straty 90R max 100R 1EŻ

    2. Przywódca bandytów (50 Rekrut dezerter + 50 Ochotnik dezerter + 50 Konny dezerter + 50 Wyborowy Łucznik dezerter) - 111R 1EŻ 158Pu (93-111R) - (blok 1 runda + zwycięstwo 10 + droga 22) - max. 93 sek.
    Min straty wg symulatora to 93R a max to 111R 1EŻ 3Pu

    4. Przywódca bandytów (80 Rekrut dezerter + 1 Wielka Berta) - 46R 1EŻ 223Pu (36-46R) - (blok 2 rundy + zwycięstwo 10 + droga 37) - max. 152 sek.
    Min straty 36R max 46R 1Pu.



    To tylko na szybko wybrane 3 przykłady. Wystarczy trochę minimalnie czasem zwiększyć ilość R i już jest ok.
    .

    Dziekuję Wszystkim znajomym za wspólna grę przez 2 lata na TSO.

    Nieszczęścia Polski są dowodem na istnienie Boga.

    ZBIÓR PORADNIKÓW PRZYGÓD

    Masz problem z poradnikiem. Nie zaśmiecaj tematu napisz PW.


  8. #18
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    chyba nalezyszdostada do końca nie potrafisz się posługiwać symulatorem.

    To że symulator pokazuje że te jednostki giną to jakiś bug lub wyliczenia że raz na kilkadziesiąt tysięcy coś takiego się może zdarzyć, zresztą już kiedyś ten temat poruszałem na forum i wspólnie z kilkoma innymi osobami doszliśmy do wniosku, że tak powinno się robić.

    Popatrz dokładnie w to co wkleiłeś widzisz że to co pokazujesz że ma paść to tak naprawdę na 2200 nie pada? Jeśli tego nie widzisz to polecam lekturę instrukcji do symulatora

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mylisz się.
    Symulator pokazuje skrajne wyniki z przeprowadzonej X razy próby. Nie widzisz ile razy te skrajne padły (jeśli w ogóle - nie muszą przecież).

  10. #20
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    w przykładzie powyżej ginie 1 puszkarz według maksymalnych strat, jednakże średnio ginie ich 0, nie 0,01 tylko 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.