Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: niewolnicy

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Wytykanie błędów powinno odbywać się prywatnie, a publicznie jest to tylko okazja na wykazanie swojej wyższości w danej dziedzinie. Gdyż osoba która rzeczywiście interesuje się edukowaniem a nie fanatycznym szlifowaniem jednej kwestii to ma "wylane" na to ze ktoś sobie w czymś nie radzi. Ale nie wszyscy muszą to pojmować. Spoko, nic do was nie mam

    Skoro nie ma uzasadnienia to chyba temat zamknięty. Jak widzę osoby wytykające błędy komuś na forum to powiem wam jak to wygląda na przykładzie innej sytuacji.
    Jest Romek, Romek kiedyś się pomylił. Idzie przez miasto. I z tłumu ktoś krzyczy. Ej ty sięgnij po kompas skoro nie wiesz gdzie wschód a gdzie zachód.
    I teraz pytanie. Czy osoba chcąca aby Romek się douczył powie mu o tym prywatnie czy będzie za wszelką cenę robił Show i jeszcze zapewniał ze tak jest właściwie? Osoba która tak twierdzi należy do dzieciarni i od nich powinno się zacząć prostowanie społeczeństwa. W narodzie nie jest najważniejsze wykształcenie tylko charakter, a naszemu liczącego blisko 60mln charakteru brakuje.
    Na resztę "hejtów" na moje wypowiedzi nie odpisze bo to największa patologia rozwoju mentalnego w wypowiedzi jaką widziałem.

    Romek by powiedział, że się pomylił i starał się być bardziej uważny a nie rzuca się na kogoś z pięściami jak niektórzy ludzie

    Widać, że nie odróżniasz krytyki od hejtów

    Jeżeli według Ciebie moje słowa to hejt to wybacz ale sam wyzywasz mnie od dzieciarni itp. oczywiście patologia rozwoju mentalnego
    to również hejt.

    Tak więc sam jesteś nie lepszy, no chyba, że według siebie prawisz komplementy.

    Trochę samokrytyki, bez tego możesz mi pisać jaki to ja głupi a z tego i tak będę się śmiać


    PS jeżeli wyzywasz od dzieci sam nie jesteś lepszy, przez właśnie taki tok myślenia ludzi dorosłych takie nastolatki palą i piją,
    nie mowa o internecie, ale to przecież w realu też jest widoczne jak się wyśmiewają.

    Jak myślisz po co palą ? Bo chcą być fajne i dorosnąć abyś się nie naśmiewano z nich, nikt nie lubi być wyśmiewany i stara się
    takim nie być, niestety nie wiedzą, że to zły drogowskaz.

    Bo taki dorosły zamiast wyjaśnić im, że to nie ładnie to się śmieje.



    Aha jeszcze jedno, co z tego, że dziecko i patologia mentalna, skoro ktoś może być głupi to równie dobrze może być dzieckiem i patologią mentalną.
    Ostatnio edytowane przez Marcel2727 ; 23.11.2013 o 20:58

  2. #42
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak więc sam jesteś nie lepszy, no chyba, że według siebie prawisz komplementy.
    Nie powiedziałem że jestem lepszy tylko powiedziałem jak nie powinno się robić. Można powiedzieć ze zmiany powinno zacząć się od siebie samego ale mi nie przeszkadza to jaki jestem a społeczeństwo należy zmienić o tak myśli raczej każdy. Stąd podzielność zdań i poglądów. Ideałem nie jestem, ale staram się unikać niestosownych sytuacji. A jak widzę ze ktoś z grubej rury, bez pohamowań robi to co ja uważam za niestosowne to jest źle. I to nie jest post który ma na celu zatwierdzić moją racje, gdyż racja jest racją i nie trzeba jej argumentować.

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Nie powiedziałem że jestem lepszy tylko powiedziałem jak nie powinno się robić. Można powiedzieć ze zmiany powinno zacząć się od siebie samego ale mi nie przeszkadza to jaki jestem a społeczeństwo należy zmienić o tak myśli raczej każdy. Stąd podzielność zdań i poglądów. Ideałem nie jestem, ale staram się unikać niestosownych sytuacji. A jak widzę ze ktoś z grubej rury, bez pohamowań robi to co ja uważam za niestosowne to jest źle. I to nie jest post który ma na celu zatwierdzić moją racje, gdyż racja jest racją i nie trzeba jej argumentować.

    Nie ma to jak zaczepiać kawałek długiej wypowiedzi Inne zdanie itp. jestem w stanie zrozumieć ale nie braku poszanowania dla wiedzy, bo piszesz tak jak by to nie było wymagane, wybacz ale w tym kraju ktoś głupi raczej nie ma za dużych szans, tym bardziej, że nawet ludzie wykształceni mają śmieszną pracę Jednak gdy widzę jak ktoś chroni takie nie mądrego (chciałem użyć innego zwrotu ale kultura), który nawet nie ma pojęcia co się dzieje to chyba nie coś stosownego ?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.