Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: niewolnicy

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja myślę, że ignorowanie rażących błędów ortograficznych powoduje, że się utrwalają.
    To może czas najwyższa zaakceptować ze są osoby które mają dysleksje?

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    To może czas najwyższa zaakceptować ze są osoby które mają dysleksje?
    Dysleksja nie zwalnia z myślenia.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nic nie zrozumiałem ale mogę się domyślić że to:
    a) Buff - za drogi bo aż tyle obywateli
    b) Doładowanie obywateli - moim zdaniem ciesz się, że można wytworzyć za chleb bo byś czekał na 1 piechura aż 15 min

    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    To może czas najwyższa zaakceptować ze są osoby które mają dysleksje?
    Wiesz co ? Mam dość osób, które zganiają ortografię na dysleksje, sam miałem a ortografię mimo wszystko posiadałem nie najgorszą,
    teraz to już się nawet śmieje, że ktoś zdrowy robi jakieś obrzydliwe błędy

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Dysleksja, dysgrafia.... co dalej? Dysmózgowie....

    Wracając do pomysłu: NIE.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak ja uwielbiam ludzi którzy myślą że ortografia jest szczytem rozwoju intelektualnego. Tyle że mówić wieloma językami a przekładać chociaż jeden na papier to są dwie odrębne sprawy. Czekam aż a w końcu z tego zapyziałego szarego tłumu wyłoni się jeden błyskotliwy i powie: Tak. On ma racje. Nie każdy musi się edukować tak samo jak wy, każdy ma wybór. Jedni wolą fizykę a drudzy historię. Ale to nie zmienia faktu ze nie możecie narzucać im swojej woli/idei i zakazywać im grania w grę/nakazywania uczenia się ortografii. Jak będą chcieli to się nauczą. A jak nie to nawet wyrzygiwanie im jakie to są "Dysmózgowce" nie pomoże. Ale jak ktoś tego nie wie to też raczej zalicza się do "dysmózgowców". Pozdrawiam.
    Do tego chciałbym dodać że nauka ortografii zamyka się w obrębie czytania słów/ zdań w języku polskim. A to z kolei będzie przymusowa "Polonizacja" która nie różni się od Germanizacji czy Rusyfikacji. Tak więc nie wiem czy ktoś tutaj nie ma w ogóle cech wspólnych z Nacjonalistycznymi Faszystami.
    Nieładnie.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 22.11.2013 o 06:40

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Do tego chciałbym dodać że nauka ortografii zamyka się w obrębie czytania słów/ zdań w języku polskim.
    Właśnie.
    I teraz, jak młody człowiek naczyta się, że "puki co", "pomorzemy graczą" to tak mu już zostanie

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To, że ktoś nie zna ortografii to jedno ale zwalanie swojego nieuctwa na dysleksję to drugie.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wice że wszyscy tutaj po psychologii są. Dla mnie temat zamknięty.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczesniej mielismy ludzi po prawie walczących o własność konta z BB, teraz psychologów, co nastepne?;p

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Jak ja uwielbiam ludzi którzy myślą że ortografia jest szczytem rozwoju intelektualnego. Tyle że mówić wieloma językami a przekładać chociaż jeden na papier to są dwie odrębne sprawy. Czekam aż a w końcu z tego zapyziałego szarego tłumu wyłoni się jeden błyskotliwy i powie: Tak. On ma racje. Nie każdy musi się edukować tak samo jak wy, każdy ma wybór. Jedni wolą fizykę a drudzy historię. Ale to nie zmienia faktu ze nie możecie narzucać im swojej woli/idei i zakazywać im grania w grę/nakazywania uczenia się ortografii. Jak będą chcieli to się nauczą. A jak nie to nawet wyrzygiwanie im jakie to są "Dysmózgowce" nie pomoże. Ale jak ktoś tego nie wie to też raczej zalicza się do "dysmózgowców". Pozdrawiam.
    Do tego chciałbym dodać że nauka ortografii zamyka się w obrębie czytania słów/ zdań w języku polskim. A to z kolei będzie przymusowa "Polonizacja" która nie różni się od Germanizacji czy Rusyfikacji. Tak więc nie wiem czy ktoś tutaj nie ma w ogóle cech wspólnych z Nacjonalistycznymi Faszystami.
    Nieładnie.

    A Ja nie lubię jak ktoś chroni się chorobą której nie ma, jakoś jestem lepszy w przedmiotach ścisłych niż w naszym ojczystym języku

    A kto mu każe uczyć się języków ? To już obraza języka, jeżeli tobie nie przeszkadza zła pisownia zdań to po co w ogóle jej zasady ?
    Może to już powinny być studia np. zasada ó z kreską Albo rz na ż

    Z resztą nie jesteśmy już dzikusami lecz człowiekiem rozumnym, może za dużo wymagam ?


    Ktoś zrobił błąd i zwrócił uwagę, po co z tego robić jeszcze aferę i pisanie o jakiś chorobach ? Niedługo nikogo nie będzie można poprawić...
    Ostatnio edytowane przez Marcel2727 ; 22.11.2013 o 15:21

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.