Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: limit w produkcji żołnierzy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    limit w produkcji żołnierzy

    Ciekawe kiedy w końcu przestaniemy tracić czas na ślęczeniu nad produkowaniem żołnierzy? Ja wiem, że ta gra uczy cierpliwości ale produkowanie w koszarach w paczkach po 25 jednostek to mega doświadczenie. Np. żeby wyprodukować 1000 jednostek trzeba 40 razy kliknąć na rodzaj jednostki, 40 razy przesunąć suwak na 25 szt. i 40 razy kliknąć "OK" - wow! 120 kliknięć. Dlaczego to nie może być prostsze? Dlaczego nie można zrobić suwaka tak jak w handlu? Można byłoby produkować tylu żołnierzy ilu się chce w zależności od ilości dostępnych zasobów (danej broni i napitku).
    Polecam ten temat dla developerów.

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jest temat wałkowany odkad pamiętam, i co i nic, dev team chyba tego specjalnie nie chce ego zminic -.-

  3. #3
    Lipek
    Nie to żebym bronił BB, ale zauważcie że przy treningu 25 jednostek li tylko, przy każdym pasku postępu jest opcja przyśpieszania szkolenia za klejnoty. Dopóki ktoś robi to za pomocą klejków (chciałbym go poznać), dopóty będzie limit 25 jednostek. Najwidoczniej w BB sądzą że ludzie przyśpieszają trening jednostek za klejnoty.

  4. #4
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlatego zapewne czesc ludzi juz od dawna uzywa programow w stylu taskera
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rozumiem ale wystarczy ustawić odpowiedni algorytm wyliczania ile potrzeba klejnotów do zakończenia produkcji i przyspieszanie dalej byłoby możliwe i kto wie czy lepiej by na tym nie wyszli, jak już ktoś koniecznie będzie chciał zakończyć produkcję nie 25 a np. 150 żołnierzy to musi wywalić więcej klejnotów

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spokojnie, macie już na testowym drugi prowiant co ma większe limity wiec pewnie na kolejny event będą też takie koszary :P

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spokojnie, macie już na testowym drugi prowiant co ma większe limity wiec pewnie na kolejny event będą też takie koszary :P
    A dodatkowe miejsce na wyspie namaluje sobie w paincie i wkleję ją jako tapetę na pulpit. Jak już wprowadzają jakiś budynek to tak aby był sensowny a nie zabierał tylko miejsce. Tj te nowe centrum z tartakiem, leśnikiem i smolarzem w jednym. Według mnie i mojego rozmieszczenia budynków na wyspie nie opłaca mi się go stawiać.
    "Ale postawie go tylko dlatego aby pokazać ze go mam. Niedługo będą nowe ozdoby zajmujące 10x10 i nie mające żadnej fizycznej funkcji produkcji bądź bufowania. Ale postawimy go tak aby pokazać ze je mamy. Za trzy lata wprowadzimy usuwanie drzew i wody i nowy budynek zajmujący całą wyspę ale produkujący 1 owce tygodniowo. Owce są surowcem do niczego niewykorzystywanym. Ale postawimy go aby tylko pokazać ze go mamy."
    ~Logika BB
    Moje odczucia są takie. BB nie przewidziało ze ich gra ma gospodarkę taką zę po 2 latach nie ma co dalej grać bo wszystko się ugrało. Wydaje mi się ze chcą za wszelką cenę spowolnić gospodarkę w grze ale nie wiedzą jak. Bo wiedzą ze gracze nie są głupi i na to nie pójdą.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 17.11.2013 o 16:05

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    brak zmiany w koszarach jest spowodowane jedynie jedna rzecza
    obecnie mozesz przyspieszyc ich produkcje za klejnoty ... powiedzmy 20 klejkow za 25 jednostek
    jesliby zwiekszyli x10 to musialbys wydac 200 klejkow ....

    policzone to jest tak by nie bylo ci zal 20 i czesc ludzi klepie szybciej wojo w ten sposob , wprowadzenie zakonczenia produkcji za 200 klejkow juz nie byloby tak popularne wsrod graczy .... wiec z punktu widzenia marketingowego , NIE wprowadza tego przez jeszcze jakis czas

    pozdrawiam

    PS wartosci 20 i 200 klejek podane przykladowo

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    okogi: tu nie tyle że żal komuś wydać, ale liczą na to ze przypadkiem kasujac coś z kolejki przeskoczy Ci i zakończysz wojo za klejki i albo to przeoczysz albo nie będziesz sie z supportem kłócić o 20 klejków.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB ma w nosie 20 klejnotów. Oni zarabiają ja promocjach gdzie dostajesz 37k klejnotów. To możesz sobie klikać tą rekrutacje "w nieskończoność" więc oni mają w nosie to czy ty raz kiedyś przypadkiem/niechcący wydasz 20 klejków... Trzeba rozejrzeć się na zagranicznych forach. Mozę tam BB wyjaśniło dlaczego jeszcze nie ma zmian. Bo jak wiemy to u nas BB bardzo mało wie. Zdarza się że gracze wiedzą wcześniej niż nawet Xaar. Bo była taka sytuacja.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.