Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Nowy interfejs poczty, premie związane z golemami

  1. #1
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0

    [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Nowy interfejs poczty, premie związane z golemami

    Temat główny: Pamiętnik dewelopera: Nowy interfejs poczty, premie związane z golemami

    Zapraszam do dyskusji na temat planowanych zmian

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Cieszę się, ze postanowiliście stworzyć skrzynkę wiadomości wysłanych. Do tej pory jej nie było, co skutkowało brakiem możliwości przeczytania swoich wiadomości. Duży Plus dla Was ode mnie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Jeżeli coś jeszcze rzeczywiście ma być zmieniane rozpatrzcie proszę dodanie godziny o której otrzymaliśmy wiadomość, teraz na screenach jest tylko DD/MM

  4. #4
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ważne pytanie co z surowcami z "wygaśniętej" wiadomości ?? Przepadną czy zostaną automatycznie dodane do magazynu/gwiazdy???

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podoba mi się wprowadzenie nowej poczty a przede wszystkim pojawienie się skrzynki nadawczej. Uważam jednak że bez sensu jest to że wiadomości wygasają - według mnie gracz powinien mieć możliwość decydowania o tym, która wiadomość ma mu "świecić" w skrzynce a która nie. Jeżeli to jest wielki problem to może rozwiązaniem będzie wprowadzenie archiwum z którego nie będą znikały żadne wiadomości. Wtedy przeniesiona wiadomość do archiwum będzie sobie siedziała nie niepokojona przez nikogo aż do momentu jak gracz postanowi co z nią dalej zrobić. Reasumując ogólnie pozytyw - w szczególe negatywna ocena sposobu zarządzania wiadomościami w skrzynce.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    ważne pytanie co z surowcami z "wygaśniętej" wiadomości ?? Przepadną czy zostaną automatycznie dodane do magazynu/gwiazdy???
    "Jeżeli wiadomość wygaśnie, zostanie usunięta, niezależnie od tego, czy została przeczytana. W przypadku wiadomości z dołączonymi przedmiotami lub łupem, zawartość załącznika trafi do magazynu / menu Gwiazdy. W takim przypadku gracz otrzyma nową wiadomość informującą o usunięciu poprzedniej oraz o tym, gdzie trafiły przedmioty z załączników."

    Masz to chłopie w opisie

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli wiadomość wygaśnie, zostanie usunięta, niezależnie od tego, czy została przeczytana. W przypadku wiadomości z dołączonymi przedmiotami lub łupem, zawartość załącznika trafi do magazynu / menu Gwiazdy. W takim przypadku gracz otrzyma nową wiadomość informującą o usunięciu poprzedniej oraz o tym, gdzie trafiły przedmioty z załączników.
    Mam z 200 przedmiotów (przygody,skórki,surowce) w wiadomościach - wszystko ma trafić do gwiazdy ?
    Bezsensu - w gwieździe będzie śmietnik.
    Proponuje dodać grupowanie obiektów w gwieździe lub stworzenie "skrzyni" gdzie mogę wrzucać przedmioty które nie są potrzebne na codzień.

    Reszta zmian w nowej poczcie wygląda bardzo interesująco.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeżeli wiadomość wygaśnie, zostanie usunięta, niezależnie od tego, czy została przeczytana. W przypadku wiadomości z dołączonymi przedmiotami lub łupem, zawartość załącznika trafi do magazynu / menu Gwiazdy. W takim przypadku gracz otrzyma nową wiadomość informującą o usunięciu poprzedniej oraz o tym, gdzie trafiły przedmioty z załączników.

    Usuwanie wiadomości bez zgody gracza to największa głupota , a to dlatego , że gra nie posiada , żadnego notatnika , absolutny brak notatnika dla gracza i dlatego dużo informacji związanych z grą trzeba przetrzymywać w wiadomościach np. Znajomy opracowuje inny atak w przygodzie niż jest w poradniku i przesyła go do mnie . Dlaczego taka wiadomość miałaby mi wygasnąć jeżeli jest mi pomocna i korzystam z niej na bieżąco . Czasami w wiadomościach ludzie trzymają poradniki które opracowują wspólnie ze znajomymi , przecież nikt się tego nie będzie uczył na pamięć . W wiadomościach trzymane są adresy e-mail znajomych graczy i można byłoby tak wymieniać jeszcze długo , długo . Dodajcie najpierw porządny notatnik dla gracza , a dopiero potem dobierajcie się do usuwania cudzych wiadomości .
    Skoro sam nie usuwam wiadomości tzn. , że mam jakiś powód aby ją mieć .

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja bym dodał jeszcze archiwum gdzie mogły by byc przenoszone wiadomości ktore chcielibyśmy zachować na stałe.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam się w 100% Sam bym to napisał
    Cytat Zamieszczone przez gabisiaczek Zobacz posta
    Jeżeli wiadomość wygaśnie, zostanie usunięta, niezależnie od tego, czy została przeczytana. W przypadku wiadomości z dołączonymi przedmiotami lub łupem, zawartość załącznika trafi do magazynu / menu Gwiazdy. W takim przypadku gracz otrzyma nową wiadomość informującą o usunięciu poprzedniej oraz o tym, gdzie trafiły przedmioty z załączników.

    Usuwanie wiadomości bez zgody gracza to największa głupota , a to dlatego , że gra nie posiada , żadnego notatnika , absolutny brak notatnika dla gracza i dlatego dużo informacji związanych z grą trzeba przetrzymywać w wiadomościach np. Znajomy opracowuje inny atak w przygodzie niż jest w poradniku i przesyła go do mnie . Dlaczego taka wiadomość miałaby mi wygasnąć jeżeli jest mi pomocna i korzystam z niej na bieżąco . Czasami w wiadomościach ludzie trzymają poradniki które opracowują wspólnie ze znajomymi , przecież nikt się tego nie będzie uczył na pamięć . W wiadomościach trzymane są adresy e-mail znajomych graczy i można byłoby tak wymieniać jeszcze długo , długo . Dodajcie najpierw porządny notatnik dla gracza , a dopiero potem dobierajcie się do usuwania cudzych wiadomości .
    Skoro sam nie usuwam wiadomości tzn. , że mam jakiś powód aby ją mieć .

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.