Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Nowy interfejs poczty, premie związane z golemami

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Didlet Zobacz posta
    nie wygasają - nigdy nie znikały i nadal znikać nie będą...
    To chyba ktoś na testowym nie był Fakt że nie znikają to efekt protestów graczy bo wersja która była na testowym zakładała że wszystkie wiadomości mają swój limit czasowy (chyba poza prezentami od bb)

  2. #52
    Osadnik Awatar Młodociany
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez gabisiaczek Zobacz posta
    Jeżeli wiadomość wygaśnie, zostanie usunięta, niezależnie od tego, czy została przeczytana. W przypadku wiadomości z dołączonymi przedmiotami lub łupem, zawartość załącznika trafi do magazynu / menu Gwiazdy. W takim przypadku gracz otrzyma nową wiadomość informującą o usunięciu poprzedniej oraz o tym, gdzie trafiły przedmioty z załączników.

    Usuwanie wiadomości bez zgody gracza to największa głupota , a to dlatego , że gra nie posiada , żadnego notatnika , absolutny brak notatnika dla gracza i dlatego dużo informacji związanych z grą trzeba przetrzymywać w wiadomościach np. Znajomy opracowuje inny atak w przygodzie niż jest w poradniku i przesyła go do mnie . Dlaczego taka wiadomość miałaby mi wygasnąć jeżeli jest mi pomocna i korzystam z niej na bieżąco . Czasami w wiadomościach ludzie trzymają poradniki które opracowują wspólnie ze znajomymi , przecież nikt się tego nie będzie uczył na pamięć . W wiadomościach trzymane są adresy e-mail znajomych graczy i można byłoby tak wymieniać jeszcze długo , długo . Dodajcie najpierw porządny notatnik dla gracza , a dopiero potem dobierajcie się do usuwania cudzych wiadomości .
    Skoro sam nie usuwam wiadomości tzn. , że mam jakiś powód aby ją mieć .
    Podbijam i zgadzam się w 100%. Większość graczy ma w skrzynce bardzo dużo ważnych informacji przydatnych w grze. Automatyczne usuwanie wiadomości jest totalnym bezsensem i szczytem ignorancji dla użytkowników poczty. Alternatywą dla takiego rozwiązania byłoby stworzenie archiwum dla wiadomości, które uznamy jako ważne, lub przydatne. Automatyczne usuwanie wiadomości powinno dotyczyć jedynie raportów i informacji na temat przydzielonych premii.


    Cytat Zamieszczone przez pet999 Zobacz posta
    BB lubi jak klikamy, dużo klikamy, 100.000 razy dziennie klikamy
    Oni mają umowę prowizyjną z producentami myszek i biorą x% od wzrostu sprzedaży, bo to głównie ich zasługa
    10/10. Pozdro

    Ostatnio edytowane przez Młodociany ; 11.01.2014 o 15:19

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Didlet Zobacz posta
    ludzie, czemu marudzicie na temat automatycznego usuwania wiadomości? po co komu raporty? przecież nikt tego nie czyta, one powinny znikać po góra 24h a nie 7 dniach... a wiadomości od graczy ( w tym zaakceptowane handlowe) nie wygasają - nigdy nie znikały i nadal znikać nie będą...

    ogólnie pomysł i idea fajna, ale jak wszyscy już wspominali - niedopracowany.
    brakuje podstawowych funkcji poczty:
    1. zaznacz wszystkie,
    2. skasuj wszystkie widoczne / niezaznaczone
    3. ciekawe by było grupowanie (handel, wiadomości od graczy, raporty) nawet jeżeli tylko dla graczy premium - grupowanie wiadomości to podstawowa funkcja poczty
    Można byłoby dodać możliwość archiwizowania wiadomości - żeby te najważniejsze zachować dłużej, a resztę po tygodniu automatycznie kasować. Osobiście po przeczytaniu wszystkie wyrzucam

    Pzdr

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam jeszcze inną propozycję, nie widziałem by ktoś tę kwestię poruszał. Obecnie wiele wiadomości zawiera surowce "w znikomych ilościach" :części mapy, kamienie, deski, kociołki i.t.p. ze znalezionych skrytek, nagród za zadania lub odkrywców. Wkurza mnie trochę konieczność odebrania każdej takiej wiadomości, a potem jeszcze przenoszenie tych szczątkowych ilości z gwiazdy do magazynu. Proponowana opcja zespalania zasobów w gwieździe trochę poprawiła by tę sytuację, ale czy nie było by lepiej by te "małe" ilości powiedzmy do 100 szt trafiały od razu do magazynów a nie do gwiazdki. Ewentualnie w tych wiadomościach zamiast "akceptuj" zrobić dwa przyciski " do magazynu" i " do gwiazdy" i każdy sam by zdecydował co gdzie wrzucić.
    Pozdrawiam

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W pełni popieram. W ogóle nie wiem czemu surowce trafiają do gwiazdki. Do gwiazdki powinno lecieć to co nie trafia do magazynu po wytworzeniu - kolekcje, koszyki, osadnicy itp.. Surowce do gwiazdki powinny trafiać tylko wówczas jak nie mieszczą się w magazynie.

  6. #56
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez robertosad Zobacz posta
    Ewentualnie w tych wiadomościach zamiast "akceptuj" zrobić dwa przyciski " do magazynu" i " do gwiazdy" i każdy sam by zdecydował co gdzie wrzucić.
    Była taka propozycja i przeszłą bez echa

Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.