Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: ulepszony magazyn

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Wielkość to najwiekszy problem tego magazynu dlatego przy ograniczonej mocno powierzchni wyspy dla wielu graczy zbędny.
    A wystarczy ustawić go na skraju mapy np: w s2 koło kopalń rudy miedzi i będzie z niego użytek większy

  2. #12
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    ale jak się skończy gwiezdny magazyn, to wtedy już nikt nie będzie marudził na kształt ulepszonego ;p
    No właśnie.... Skąd Ci wiadomo, czy i kiedy zniknie możliwość magazynowania surowców w menu gwiazdy??

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    No właśnie.... Skąd Ci wiadomo, czy i kiedy zniknie możliwość magazynowania surowców w menu gwiazdy??
    A po co wprowadzają większe magazyny? Gdyby tak nie miało być, to zrobiliby normalnych rozmiarów magazyny które nie wymagają po prostu patentu.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    najlepiej byłoby gdyby wprowadzili możliwosć przenoszenia magazynów, życie to by bardzo ułatwiło

  5. #15
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    A ja mam pytanie ... mianowicie chciałabym wymienić zwykły magazyn na ulepszony tak jak na zamieszczonym screenie.
    Myślicie, że kiedy wyburzę zwykły to ulepszony zmieści się w tym miejscu? Bo szkoda mi go wyburzać jak jednak będzie zbyt mało miejsca. Może ktoś już próbował w tym miejscu?


    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    A ja mam pytanie ... mianowicie chciałabym wymienić zwykły magazyn na ulepszony tak jak na zamieszczonym screenie.
    Myślicie, że kiedy wyburzę zwykły to ulepszony zmieści się w tym miejscu? Bo szkoda mi go wyburzać jak jednak będzie zbyt mało miejsca. Może ktoś już próbował w tym miejscu?


    Oczywiście że nie, ten magazyn jest dłuższy.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    A ja mam pytanie ... mianowicie chciałabym wymienić zwykły magazyn na ulepszony tak jak na zamieszczonym screenie.
    Myślicie, że kiedy wyburzę zwykły to ulepszony zmieści się w tym miejscu? Bo szkoda mi go wyburzać jak jednak będzie zbyt mało miejsca. Może ktoś już próbował w tym miejscu?

    Ulepszony magazyn się zmieści:

    Z tyłu magazynu są jeszcze wolne kratki.

    Gratuluje spostrzeżenia panie Marcel2727. Gdyby ulepszony magazyn był taki sam jak zwykły to Angelkaxd nie pytałby się czy magazyn mu się zmieścił.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Peleom Zobacz posta
    Ulepszony magazyn się zmieści:

    Z tyłu magazynu są jeszcze wolne kratki.

    Gratuluje spostrzeżenia panie Marcel2727. Gdyby ulepszony magazyn był taki sam jak zwykły to Angelkaxd nie pytałby się czy magazyn mu się zmieścił.
    Nie wiem czego mi gratulować ale to widać na pierwszy rzut oka

    Po za tym czy nie lepiej jak by sam/a sprawdziła ?


    Peleom widać, że jednak nie do końca masz rację Jak napisał @DOWN
    Ostatnio edytowane przez Marcel2727 ; 18.11.2013 o 19:25

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    jedyne co moze sie stac to przyblokuje kopalnie ... i nie bedzie mozna wydobywac
    a pyta zapewne ze te ''wolne'' kratki nie sa juz widoczne jesli ma kopalnie w tym miejscu ...a co za tym idzie moze sie pojwaic problem z wydobyciem

  10. #20
    Początkujący Osadnik Awatar Korni119
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szczerze mówiąc to ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z problemami w wydobyciu.
    Tym bardziej patrząc na poniższy przykład - kopalnie idzie postawić bez problemu :P


Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.