Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Golem

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Golem

    Witam.
    Mam takie małe zapytanie - Marmury (nie mam pojęcia dlaczego ktoś tak nazwał kulki do procy ale mniejsza z tym) zostały w magazynie prowiantu opisane jako przeszkoda (zapora), o którą golemy POTYKAJĄ SIĘ. Na swojej drodze. W jaki sposób te tam golemy się poruszają. I po której ich stronie stawiać te zapory (marmury? - brawa dla tłumacza?). A tak z czystej ciekawości - w jakich porach dnia lub nocy można zaobserwować poruszanie się golema?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Słuchaj, musisz specjalną komendę napisać na czacie. W tedy on się zdenerwuje, będzie biegał po całej wyspie, niszczył drzewa, skały, kopalnie, (mi zniszczył jednego kamieniarza) i w tym momencie uaktywni się opcja rzucania kulek, taka mini gierka zręcznościowa. Gdy golem się przewróci (pewnie w tym momencie zniszczył kamieniarza więc uważaj) pojawia się kolejna mini gierka, teraz wiążesz go linami. Jak już będzie leżał na ziemi to kolejna mini gra polegająca na dokładnym jego ugaszeniu, I w taki sposób pokonujesz golema.

    btw. jest dokładny opis pokonania golema w poradniku developera istnieje też serwer testowy...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź. Mama powiada,że przy ilorazie inteligencji w wysokości 50 jestem gorszy od pudla (ale jak widać nie jest to najgorsze co mogło mnie spotkać) i zasadniczo nie powinienem wydawać artykułowanych dźwięków (a jednak) a jednak twój przekaz był tak prosty...

    btw. gdyby opis był dokładny nie zadawałbym pytań na poziomie średnio rozwiniętego szympansa...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Ponoć jest opcja dobicia golema bez użycia wiader z wodą.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ale mi ten MARMUR tylko mi wysyła do serca

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    i tak ma byc pozniej klikasz na golemie rzeczone serca
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    i co trzeba wpisać na czacie

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Bartolini183 Zobacz posta
    i co trzeba wpisać na czacie
    że ke????????????
    klikasz na golema i zuzywasz na nim serca..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Bartolini ! Na czacie to musisz wpisać takie coś co by golem się porządnie zdenerwował, wtedy go ruszy z miejsca. Np "golemie ty brzydka mordo" albo "golemie kij ci między pośladki". Zobaczysz jak zacznie Cię gonić po całej wyspie. Co dalej to opisał już wyżej Ojezuniu. Kiedy golem już będzie leżał związany to celem oszczędzenia wody zabierasz się za picie piwa. Ilość piwa zależy od poziomu golema a jakość piwa od Twoich kubków smakowych i zasobności portfela. Następnie, kiedy piwo zacznie czynić swoje, stajesz okrakiem nad tym golemem i oddajesz na niego produkt pary Twoich nerek, aż do opróżnienia pęcherza.Golem zgaśnie i masz z go z głowy. Jak nie padnie bo za mało wypiłeś to i tak popełni samobójstwo z powodu zniesmaczenia Twoim postępowaniem.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Akiliana Zobacz posta
    Bartolini ! Na czacie to musisz wpisać takie coś co by golem się porządnie zdenerwował, wtedy go ruszy z miejsca. Np "golemie ty brzydka mordo" albo "golemie kij ci między pośladki". Zobaczysz jak zacznie Cię gonić po całej wyspie. Co dalej to opisał już wyżej Ojezuniu. Kiedy golem już będzie leżał związany to celem oszczędzenia wody zabierasz się za picie piwa. Ilość piwa zależy od poziomu golema a jakość piwa od Twoich kubków smakowych i zasobności portfela. Następnie, kiedy piwo zacznie czynić swoje, stajesz okrakiem nad tym golemem i oddajesz na niego produkt pary Twoich nerek, aż do opróżnienia pęcherza.Golem zgaśnie i masz z go z głowy. Jak nie padnie bo za mało wypiłeś to i tak popełni samobójstwo z powodu zniesmaczenia Twoim postępowaniem.
    Jak podajecie takie tipsy to dodawajcie spoiler. Popsuliście mi zabawę, żeby samemu do tego dojść.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.