Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80

Wątek: Te cholerne POKEMONY

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    INSANITYd, wreszcie jakiś rozsądny post .
    Cala frajda w tym , że przedmioty są tak fajnie zamaskowane. Kompletnie nie rozumiem tego calego narzekania , i to jak widzę , glównie doświadczonych Graczy. Zabawa przeznaczona raczej dla niższych lvl'i więc 50-ki odpuście sobie trochę bo Wam żylka pęknie ;P.
    Pozdrawiam i więcej luzu życzę
    Corghar

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Corghar Zobacz posta
    INSANITYd, wreszcie jakiś rozsądny post .
    Cala frajda w tym , że przedmioty są tak fajnie zamaskowane. Kompletnie nie rozumiem tego calego narzekania , i to jak widzę , glównie doświadczonych Graczy. Zabawa przeznaczona raczej dla niższych lvl'i więc 50-ki odpuście sobie trochę bo Wam żylka pęknie ;P.
    Pozdrawiam i więcej luzu życzę
    Corghar

    No tak bo nikt nie ma co robic tylko szukac stracha na wroble 4h bo jest gdzies fajnie zamskowany :P



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #23
    Osadnik Awatar Judosław
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kazuja Zobacz posta
    No tak bo nikt nie ma co robic tylko szukac stracha na wroble 4h bo jest gdzies fajnie zamskowany :P
    Tylko po co kilka razy dziennie szukać tych pierdół po 3h? 5 minut na przeszukanie wyspy i styka. Znajdziesz polowe to w czym problem? Zrozumiałbym jedno, jak nie pojawiłoby się nowe, jeśli nie zaliczyłbyś zadania ze starymi. W takim przypadku bym sie podpisał pod tematem. Ja znalazłem 7/11, po kilku godzinach miałem 0/10 i znów kilka znalazłem..
    Pain is temporary.

  4. #24
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zawsze można kupić brakujące elementy na handlu od osob którym macanie pixela po pixelu sprawia frajde i tyle.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Corghar Zobacz posta
    INSANITYd, wreszcie jakiś rozsądny post .
    Cala frajda w tym , że przedmioty są tak fajnie zamaskowane. Kompletnie nie rozumiem tego calego narzekania , i to jak widzę , glównie doświadczonych Graczy. Zabawa przeznaczona raczej dla niższych lvl'i więc 50-ki odpuście sobie trochę bo Wam żylka pęknie ;P.
    Pozdrawiam i więcej luzu życzę
    Corghar
    Jak sam zauważyłeś narzekają wysokie poziomy. Bo mają od groma budynków na osadce i wtedy ciężko jest wypatrzeć jakieś małe coś. Jak ktoś ma 3 budynki na krzyż to ma o wiele łatwiej.
    Jasne, zabawa przeznaczona dla niższych lvl ? A gdzie to pisze ? Jakoś najlepszy "buff" nie wydaje mi się, aby miał zastosowanie tylko przy niskim poziomie.
    Żyłka ludziom nie pęknie, bo po prostu dyskutujemy o tym co nam się podoba a co nie.
    Na przykład : pomysł fajny, na plus. Wykonanie średnie. Głównie z tego powodu, że część znajdziek jest widoczna gołym okiem, a 1 czy 2 są ukryte tak, że trzeba ich szukać strasznie długo ( przynajmniej u mnie, mniej więcej tak się proporcje rozkładają). A więc : nie lepiej zrobić system ukrywania bardziej kamuflujący je ? A dodać narzędzie za pomocą którego będziemy pośrednio ustalać miejsce położenia ?
    Zauważyłem także, że na osadce możemy znaleźć tylko te podstawowe składniki do produkcji. I niby można je kupić na handlu. Tylko raczej nie do końca w tej nowości o to chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Kris-89 ; 27.09.2013 o 12:14

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia
    dzisiaj na mojej wyspie 8 osób szukało ostatniego stracha....po 30 MINUTACH okazało się że stał na środku władyki!!! no to co ja mam każdy budynek przez lupkę oglądać dwa razy dziennie?? Jak to Kris-89 napisał "pomysł fajny, na plus. Wykonanie średnie. Głównie z tego powodu, że część znajdziek jest widoczna gołym okiem, a 1 czy 2 są ukryte tak, że trzeba ich szukać strasznie długo"

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wawker Zobacz posta
    dzisiaj na mojej wyspie 8 osób szukało ostatniego stracha....po 30 MINUTACH okazało się że stał na środku władyki!!! no to co ja mam każdy budynek przez lupkę oglądać dwa razy dziennie?? Jak to Kris-89 napisał "pomysł fajny, na plus. Wykonanie średnie. Głównie z tego powodu, że część znajdziek jest widoczna gołym okiem, a 1 czy 2 są ukryte tak, że trzeba ich szukać strasznie długo"

    Nie chcesz nie klikaj - nie ma przymusu


    Nie rozumiem was to nie jest obowiązkowa zabawa nie rozdaja za to złotych kalesonow.

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar BenyBam
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Nie chcesz nie klikaj - nie ma przymusu


    Nie rozumiem was to nie jest obowiązkowa zabawa nie rozdaja za to złotych kalesonow.
    Gdyby nie lamenty i jęki ktoś mógłby się nie domyśleć ,że to polsko-języczne forum.
    A tak sprawa jasna.
    Polak potrafi szukać rozwiązania gdy chodzi o jego kasę jak jest inny problem - jęki i lamenty , nigdy nie dogodzisz.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mały tip ułatwiajacy szukanie:

    - kupujemy (lub mamy zalegajaca w gwiezdzie) jakas mala dekoracje - pomnik, kwiatki - musi byc male.

    - dajemy na ta dekoracje tak jakbysmy ja chcieli postawic na mapie, mapa podswietla sie na jasnozielono (pola dostepne do postawienia dekoracji, ale nie chcemy jej stawiac. Podswietlenie powoduje ze korony drzew sa przezroczyste!

    - na tym jasnozielonym tle -> ciemnozielone male punkty to przewaznie elementy kolekcji strachy, wozy itp.(na ktorych nie da sie postawic tej dekoracji),

    - w ten sposob znajdujemy szybciej, kolekcje znajduja sie przewaznie na tym jasnozielonym terenie, lub na jego obrzezach

    mam nadzieje, ze z tym bedzie Wam sie szukalo przyjemniej
    Ostatnio edytowane przez CloneTrooperr ; 27.09.2013 o 16:46

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    ojtam ojtam a co to tam



    to tylko strach w skale xD

Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.