Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 139

Wątek: Zbiór poradników - Major 270 od 48 lvl

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Właśnie patrzałem na symulacje i nie wiem czemu tak... Chodzi o sprytnego. Teraz robię 2 raz więc zostawię raport i Ci przekażę

    EDIT: Drugi raz robiłem ten atak w sprytnym i teraz wszystko w porządku
    Ostatnio edytowane przez MikiPL ; 07.11.2013 o 17:14

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zastanawiam się jak można takie świetne poradniki (pierwsze wersje) tak zepsuć blokami 1R które w 90% przypadków nie wychodzą.
    Nie lepiej zrobić jak u Srolusa III alternatywne wersje bez bloków, które zwykle się nie udają ?

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez johnyw Zobacz posta
    Zastanawiam się jak można takie świetne poradniki (pierwsze wersje) tak zepsuć blokami 1R które w 90% przypadków nie wychodzą.
    Nie lepiej zrobić jak u Srolusa III alternatywne wersje bez bloków, które zwykle się nie udają ?
    Parafrazując: Nie rozumiem jak można robić przygody z blokami rundowymi i nie potrafić wykorzystać bloków rundowych, które mają imho nieco większe szanse a dokładnie 50% skuteczności - albo ktoś potrafi i korzysta albo nie i nie;D
    A tak poważniej - 2 uwagi:
    - do autora poradnika - skoro podajesz czasy przy rundowych można by także pokusić się o podanie tolerancji przy blokach 1R. Przejście na takim bloku 1 palika a przejście 5 przez genka atakującego to faktycznie różnica dla ludzi ze słabą koordynacją wzrokowo-ruchową,
    - do autora poprzedniego wpisu - bloki 1R można zignorować rozwalając dany obóz i nie używając genków z 1R.

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Wojcimierz Zobacz posta
    Parafrazując: Nie rozumiem jak można robić przygody z blokami rundowymi i nie potrafić wykorzystać bloków rundowych, które mają imho nieco większe szanse a dokładnie 50% skuteczności - albo ktoś potrafi i korzysta albo nie i nie;D
    A tak poważniej - 2 uwagi:
    - do autora poradnika - skoro podajesz czasy przy rundowych można by także pokusić się o podanie tolerancji przy blokach 1R. Przejście na takim bloku 1 palika a przejście 5 przez genka atakującego to faktycznie różnica dla ludzi ze słabą koordynacją wzrokowo-ruchową,
    - do autora poprzedniego wpisu - bloki 1R można zignorować rozwalając dany obóz i nie używając genków z 1R.
    Oczywiście tak robię że bloki 1R, które z moim dość słabym komputerem i słabszą koordynacją wzrokowo-ruchową nie wychodzą, ignoruję, a składy wojska wyliczam. Szkoda natomiast, że autor jak już pisałem wcześniej nie pozostawił wersji alternatywnych. Masz także rację, że miło by było gdyby informacja o tolerancji czasowej przy tych blokach była także podana.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    W sprytnym MK na mapie źle zaznaczony jest przywódca 24. Popraw bo wygląda dziwnie

  6. #86
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Poprawione

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Atak 24b w sprytnym krawcu, traci się puszkarzy, niewiele, ale jednak

    Ale jak poprawiłeś... Teraz jest jeszcze gorzej. Aktualnie obóz 24 powinien się nazywać "I", a ten pod nim to przywódca dopiero

  8. #88
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    64Ż 1EŻ 205Pu (55-63Ż 7-12Pu) więc puszkarze są przewidziani do strat. Mimo że ich się traci to i tak warto ich stracić. Zamiast 173 ochotników tracimy 96R 63Ż 12Pu i bloki wchodzą pewnie. Co do mapki to odśwież stronę bo powinno być ok.

    EDIT: ok już wiem o co chodzi z mapką, poprawie jednak dopiero jak będę robił przygodę i zrobię nowego screena bo starego nie mam

    EDIT2: Pokombinowałem jednak, zobacz czy tak jest ok
    Ostatnio edytowane przez Vuirulent ; 08.11.2013 o 14:32

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    CZy możesz umieścić poprzedni atak w strefe 1 w Bohaterskim Krawcu jako alternatywny atak?

  10. #90
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    ataki te z 1R widzę że wam się nie podobają, więc sukcesywnie będę umieszczał i taką i taką wersję. Na razie jednak chciałbym się dowiedzieć http://forum.thesettlersonline.pl/th...2%C3%B3w] tego a dopiero dalej robić poradniki

Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.