Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Budynki

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Ta załączy mi się budynek choć bd chciał by spał jak ktoś wpadnie na genialny pomysł buffa dać na niego. Jaki w tym sens- żadnego. Jestem na NIE
    Nie chodzi o to, żeby premia włączała budynek, tylko żeby się budynek wyłączał po skończeniu premii. Czy to naprawdę takie trudne podejść do pomysłu ze zrozumieniem, zamiast go dyskwalifikować dla zasady?

    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Pomysł fajny, lecz nierealny do wprowadzenia (i to nie z przyczyn technicznych)
    A z jakich?

  2. #12
    konkur4
    Chodzi o grywalność, sam bym w takim przypadku wchodził dopiero przed 15, żeby dotrzymać do wieczornej wrzutki, a tak to musze wejść o 9-10, żeby złoto nie chodziło nadaremnie. Pozatym, jeśli jakimś cudem miało by to przejść, to wtedy lepszym wyjściem byłoby kolejkowanie buffów, zaprezentowane w innym temacie.

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @ireka proszę dodać ankietę.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Chodzi o grywalność, sam bym w takim przypadku wchodził dopiero przed 15, żeby dotrzymać do wieczornej wrzutki, a tak to musze wejść o 9-10, żeby złoto nie chodziło nadaremnie.
    Mam przeciwne zdanie: to o czym piszesz, ta "dyscyplina" wchodzenia do gry, by wykonać jakieś akcje, bo inaczej cenna surka się zmarnuje, to przekleństwo tej gry.
    Wrzucanie premii to był fajny pomysł, gdy gospodarka była mała, lub średnia i wrzucało się tego max 25. Ale rozwinęło się w bardzo nieprzyjemny sposób. Ja rzucam po 75 rano i wieczorem i nie jest to wesołe. Odczuwam od jakiegoś czasu po prostu ZNIEWOLENIE. Myślę jak z tego wyjść, oddalam na razie myśli o skończeniu całkiem z grą, ale myślę że wielu już musiało przez to porzucić konto. Bo przy większych ilościach i dłuższym czasie jest to po prostu nie tyle gra, co zwyczajna, ciężka, codzienna harówka.
    Co do tezy, że firma tego nie zrobi bo spadła by "grywalność", to wydaje mi się ona absurdalna - termin "grywalność" rozumiałbym raczej jako potencjał do dawania ludziom przyjemności z rozgrywki. A fakt, że gospodarka jest tak wycentrowana, że bez masowego, regularnego rzucania buffów produkcja się nie opłaca, jest czymś co działa na "grywalność" ujemnie, przynajmniej po pewnym czasie. I ta ujemność się z czasem pogłębia.
    Takie myślenie jakie przedstawiłeś byłoby dla firmy krótkie i płytkie. Nie zakładajmy tego, lecz radośnie, wspólnie, z nadzieją poprzyjmy pomysł, który co prawda nie jest rozwiązaniem, ale może w tym trochę pomóc. Z punktu widzenia firmy troszkę wstrzymać odpływ graczy.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Wkurza mnie to,ze majac 4 sloty na budowle,trzeba czekac na budowle kazdego po kolei,powinny sie budowac 4 naraz,po to one sa!Jaki jest sens kupywania za duza kase dodatkowego slotu,jak budynki nie moga budowac sie w tym samym czasie,jesli brakowaloby zasobow do zbudowania budynku,to system powinien wykluczac i postawienie,az do uzupelnienia surowcow.Wiem,ze jesteście nastawienie na zysk,ale powinna być rekompensata,za kupno dodatkowego slotu,bo jedyna,słaba korzyść z tego,to taka,że budują się jeden po drugim,a ty zajmujesz sie innymi rzeczami.
    Ostatnio edytowane przez keypaul ; 19.09.2013 o 08:39

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety. Wątek zamykam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.