Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Bledy bledy bledy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia

    Bledy bledy bledy

    I znow konserwa nowe zadania i znow bledy w tlumaczeniu zadan. W zadaniu artyzm mamy oddac geologowi 10 KSIAG a chodzi o 10 TOMOW. w zadaniu mistrzostwo mamy oddac geologowi 11 KODEKSOW(???) a chodzi o 11 KSIAG. tak jest z zadaniami geologa ale podejrzewam ze z zadaniami odkrywcy jest podobnie

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    za dużo błedów ma ta gra nie warto testować na dodatek ubisoft słabo się stara o poprawienie tylko kasa za diamenty ich interesi więc czy warto ? na moje odpowiedzi dotyczące gry nie reagują więc czy warto? są nastawieni na zyski nie na jakość

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    generalnie syf.... jestem w trakcie robienia przygód w czasie 1 dnia premium... I od 20 nie mogę się zalogować) A skoro na co dzień pracuję i nie mam czasu,,, i w weekend poświęcam mój! to chcę żeby to działało .... a jak nie to szukajcie sobie adwokata ( nie mam 13 lat i albo się bawię i płacę albo płacicie Wy)!!!!

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.