Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: W oczekiwaniu na start serwera - kalkulator systemu badań odkrywcy

  1. #1
    Osadnik Awatar Hmdw
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat

    W oczekiwaniu na start serwera - kalkulator systemu badań odkrywcy

    Proszę tu znajduje się System badań odkrywcy. Przygotujcie swojego odkrywcę, kliknijcie "Oblicz" i wklejcie link tu na forum. Zobaczymy, czyj będzie najlepszy.


    PS. Prawy przycisk myszy pozwala odjąć umiejętność, ale tylko w aktualnie najwyżej rozwiniętej gałęzi - nie trzeba czyścić jak się pomylimy.
    PS.S. Nie ma konieczności aby na każdym poziomie było 5 ksiąg. Na niższych ma być odpowiednia suma. Co oznacza, że można wybrać wszystkie brązowe i same odblokują się nam wyższe poziomy.

    To może ja zacznę Poszukiwacz przygód

    Poszukiwacz artefaktów - wyszukuje buffy
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 18.09.2013 o 23:19 Powód: połączenie postów
    Zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu strony o grze.


  2. #2
    Hihimor
    wszyscy się rzucili do Twojej zabawy i serwer padł :P

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    No teraz mogę grać to renowacje sobie wymyślili!

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    On wyciąga nasze hasła. Aż zabrakło mu miejsca w bazie.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzę ze faktycznie występuje bład, ale on nie pobiera żadnych haseł. Dla przykładu błędy który mi się wyświetliły:
    Kod:
    Table './settlers_info/jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `jos_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('07d184qjroq8p1isar6ql87pf1', 0, '1378999900')
    Kod:
    Table './settlers_info/jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `jos_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('07d184qjroq8p1isar6ql87pf1', 0, '1379000003')
    Czyli do bazy zwanej "jos_session" (na podstawie sesji ustala się ilu użytkowników jest obecnych na stronie, ile danego dnia czy w określonym czasie ilu było) ma zostać dodany wpis o następujących polach:
    'session_id' = '07d184qjroq8p1isar6ql87pf1' -> jest to unikalny i losowy ciąg który serwer nadaje użytkownikowi i przy kolejnych odświeżeniach przeglądarka wysyła ten kod do serwera żeby powiedzieć kim jest (jeśli wyczyścimy dane w przeglądarce lub wejdziemy z innej to zostanie wygenerowany inny)
    'client_id' = '0' -> zakładam ze jest to numer użytkownika jeśli ten jest zalogowany na stronie settlersonline.wiki, nie mam tam konta wiec jest 0
    'time' = '1378999900/1379000003' -> to po prostu czas podawany chyba w milisekundach

    Trochę kiepskie jest takie rozwiązanie, lepsze jest jeśli użytkownik powracający nie jest dopisywany ponownie ale odświeżany w bazie jest jego czas.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Osadnik Awatar Hmdw
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki za wyjaśnienia.
    Faktycznie taki mechanizm jest w Joomli (darmowy CMS).
    Problem w tym, że padł dziś serwer a jak go podnieśli to się okazało, że tabela (do przechowywania sesji) została uszkodzona. Dopiero z domu mogłem to naprawić.

    Także serwer działa i czekam na wasze propozycje odkrywcy.
    Zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu strony o grze.


  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Ja się nastawiam na długie poszukiwanie przygód z mapami i co tam do tego dają + średnie poszukiwania skarbów jako uzupełniacz (z nastawieniem na granit). Na średnie poszukiwania skarbów posyłam w celach regulacyjnych, aby mi się grubas nie pasł w tawernie . Na koniec chyba artefakty. jestem ciekawy, czy te artefakty są traktowane jako skarby czy to oddzielna grupa poszukiwań i co tam można wyrwać.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.