Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zanikająca kolejka budowy, droższe księgi ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zanikająca kolejka budowy, droższe księgi ?

    Pomimo tego że w kolejce budowy, trwają zadania, kolejka potrafi zniknąć, i pojawia się jak zakończy się budowa jakiegoś budynku ... Nie wiem czy to tylko u mnie się zdarza ...

    Drugie moje pytanie, dlaczego wyprodukowanie teraz księgi kosztuje 2 manuskrypty, jak było 1 ?

    I takie moje spostrzeżenie, skoro gra settlersonline nie jest już betą, można by było usunąć z tytułu paska przeglądarki - Beta - ;]

    edit:
    jeszcze takie małe pytanko: skoro była konserwacja, która zajęła na na moim serwerze czas 11h (od 1:30 do 12:30 czarci gaj) to czy utracony czas premium przez niemozliwość zalogowania się do gry zostanie zwrócony ?

    AVE
    Ostatnio edytowane przez kr3ch4 ; 06.09.2013 o 11:35

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem z kolejką budowania jest znany, pojawia się sporadycznie, jednak zlecony do budowli budynek jest budowany. (oczywiście można, a nawet należy zgłosić do supportu).

    Koszty produkcji u introligatora stopniowo wzrastają do pewnego poziomu (jest rozpiska na forum z podanymi kosztami). Jest to efekt zamierzony przez BB.

    Usunięcie Bety z paska przeglądarki zostało już zgłoszone, kiedy będzie wykonane nie wiem.

    Jeśli chodzi o czas premium a konserwację: BB_Xaar twierdził w którymś z wątków, że premium powinno być odpowiednio przedłużone, jeśli tak się nie stało napisz do supportu, powinni to wyjaśnić.

  3. #3
    DEMIGODBLACK
    Nadal znika kolejka budowy ale także gra zatrzymuje się co jakiś czas na jedna lub dwie sekundy a następnie pojawia się przeskok jest to bardzo irytujące a czasem przez to można zburzyć budynek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.