Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Milion konserw i poprawek a nadal na pasku tylko 25!!!!!!

  1. #1
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Milion konserw i poprawek a nadal na pasku tylko 25!!!!!!

    Po raz kolejny chciałem zwrócić uwagę, że przydałoby się zwielokrotnienie paska produkcji pokarmu dla ryb, woni dziczyzny i rekrutowania armii!!!!! Mam dość klikania 100 razy po 25 jednostek!!! Sory za emocje ale ostatnio były takie niemalże rewolucyjne poprawki a tego nadal nie ma... przecież ludzie mają już w większości poziom 40+ i naprawdę produkują dużo dużo więcej powyższych rzeczy niż 25!!!

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na łotrzyka nawet więcej wojska sie produkowało, nie mówiąc już o podbiciu wyspy a co dopiero przygodach epickich, gdzie widząc poradniki człowiek boi sie je rozpoczynać.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    BB ma wszystko w dupie, więc mam dla Was komunikat - jak nic się nie poprawi to niedługo stracicie graczy, wielu graczy

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MikiPL Zobacz posta
    BB ma wszystko w dupie, więc mam dla Was komunikat - jak nic się nie poprawi to niedługo stracicie graczy, wielu graczy
    Głupie gadanie. Co prawda jest to uciążliwe, ale jak ktoś dopiero po kilku miesiącach grania się zorientuje że rekrutów można produkować tylko w paczce po 25 jednostek i z tego powodu zrezygnuje z gry, to gratuluje inteligencji i logicznego myślenia….

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Głupie gadanie. Co prawda jest to uciążliwe, ale jak ktoś dopiero po kilku miesiącach grania się zorientuje że rekrutów można produkować tylko w paczce po 25 jednostek i z tego powodu zrezygnuje z gry, to gratuluje inteligencji i logicznego myślenia….
    Mówię tu raczej o tym, że jak zaczynałem grać (i chyba większość wysokolvlowców) to była faza BETA, początku tej gry, więc wiele błędów uszło im na sucho. Ale teraz sami już potwierdzili, że koniec fazy BETA i gra powinna być sprawna w 100% a kolejne konserwacje powinny wprowadzać tylko nowości (ulepszenia odkrywcy/generała itd.) a nie coś co powinno być jako podstawowa funkcja gry.
    BTW, wyobrażasz sobie fakt, że dodają jeszcze trudniejsze przygody baśniowe etc. potrzeba 10k wojska, weź to klikaj, zero przyjemności grania. Fakt na pola można kupić silosy, na wodę młyny, a na magazyn prowiantu i koszary można załączyć jakiś program który to będzie 100 razy klikał, ale to bezsens. Nie wiem ile grasz w TSO, ale wiem, że nie tylko mnie to denerwuje i nie tylko ja jestem w stanie z TEGO TYLKO powodu zakonczyć grę.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Klikanie klikaniem, ale weź sprawdź w takiej kolejce ilu robisz łuczników, ilu rekrutów itd.. Zwłaszcza jak wojo robisz pod konkretną przygodę/

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MikiPL Zobacz posta
    Mówię tu raczej o tym, że jak zaczynałem grać (i chyba większość wysokolvlowców) to była faza BETA, początku tej gry, więc wiele błędów uszło im na sucho. Ale teraz sami już potwierdzili, że koniec fazy BETA i gra powinna być sprawna w 100% a kolejne konserwacje powinny wprowadzać tylko nowości (ulepszenia odkrywcy/generała itd.) a nie coś co powinno być jako podstawowa funkcja gry.
    Po pierwsze to nie byla faza beta i bylo to walkowane tysiace razy prawie od samego poczatku istnienia polskich serwerow.

    Po drugie, najwyrazniej nie rozumiesz koncepcji gry mmo jesli zakladasz, ze gra bedzie sprawna w 100% (bo kazda zmiana w cyklu zycia produktu bedzie generowac bledy).

    Po trzecie - tempo produkowania jednostek jest jakie jest, i nie powinno sprawiac duzego problemu przeklikanie produkcji 200-300 jednostek co pare godzin. Nikt nie kaze wrzucac do kolejki od razu 2000+ za jednym razem, a nawet jesli to przy srednio wprawnej rece nie powinno to zajac dluzej niz 2-3 minuty, takze placz z tego powodu jest srednio uzasadniony.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Sparkz, zupełnie się z Tobą nie zgodze. Limit produkcji koszar jest bezwzględnie najbardziej uciążliwą rzeczą w tej grze. Jak kolega pet999 słusznie zauważył, ogarnięcie produkowanego wojska w takim chaosie jest NIEMOŻLIWE. Po drugie większość krawców 'zjada' około 7k wojska. A przeciętny gracz 50-cio levelowy jest w stanie zrobić ich kilka w tygodniu. Wyklikanie takiej kolejki potrafi wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej cierpliwego człowieka. Zaś argument o gapieniu się w ekran przez cały dzień, tylko po to, żeby sobie poklikać po 500 wojska co pół godziny jest absurdalny, żeby nie powiedzieć - słaby.
    Serio, jakbym czytał Zakręconego. Patrz czasem na które konto się logujesz

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Po trzecie - tempo produkowania jednostek jest jakie jest, i nie powinno sprawiac duzego problemu przeklikanie produkcji 200-300 jednostek co pare godzin. Nikt nie kaze wrzucac do kolejki od razu 2000+ za jednym razem, a nawet jesli to przy srednio wprawnej rece nie powinno to zajac dluzej niz 2-3 minuty, takze placz z tego powodu jest srednio uzasadniony.
    Może i tak, ale dla kogoś kto wchodzi raz czy dwa razy dziennie do gry jest to jednak uciążliwe.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Po drugie, najwyrazniej nie rozumiesz koncepcji gry mmo jesli zakladasz, ze gra bedzie sprawna w 100% (bo kazda zmiana w cyklu zycia produktu bedzie generowac bledy).
    Czyli Twoim zdaniem generowanie błędów z zadaniami oraz cała reszta to rzecz normalna a nie lenistwo i przeoczenie informatyków/programistów czy jak ich tam zwał? Moim zdaniem to oni nawalają bo trzepią kasę i im się nie chce. Po co naprawić coś w nocy między 2-3 skoro można czekać tydzień lub dwa nie?
    Naprawdę gadasz jak MOD 0.o

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.