Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Poradniki Generał Major ...Poznańczyk

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Poradniki Generał Major ...Poznańczyk

    Zrobione na pałę żeby być PIERWSZYM nic nie przemyślane np Banici PUCHY jedynie w ostatnim sektorze się przydają , a co do innych skladów nie wypowiadam sie i innych Przygód ale poradnik jest :P

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Prawda, składy na niektóre obozy troszeczkę dziwne, bez napinki. Pozdrawiam Mr Bowman

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ramzes692012 Zobacz posta
    Zrobione na pałę żeby być PIERWSZYM nic nie przemyślane np Banici PUCHY jedynie w ostatnim sektorze się przydają , a co do innych skladów nie wypowiadam sie i innych Przygód ale poradnik jest :P
    Przepraszam Ramzes, a stworzyłeś kiedykolwiek, jakikolwiek poradnik albo propozycję poradnika, ze tak łatwo serwujesz ocenę i to negatywną? Tzn. czy stworzyłeś coś dla dobra wspólnego, czy tylko korzystasz z pracy innych?
    Ja akurat stworzyłem jeden z pierwszych, jesli nie pierwszy (propozycja) do Szamana G200 i wiem jak to smakuje... Akurat Poznańczyk nie musi nic juz robić pierwszy bo ma uznaną renomę i pozycję na forum. Natomiast w przypadku nowych przygód lub generałów ważne jest podanie jak najszybsze poradników, nawet ułomnych (które łatwo juz można później optymalizować), bo to ułatwia innym życie.. czy raczej grę..

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez dionizos12 Zobacz posta
    Przepraszam Ramzes, a stworzyłeś kiedykolwiek, jakikolwiek poradnik albo propozycję poradnika, ze tak łatwo serwujesz ocenę i to negatywną? Tzn. czy stworzyłeś coś dla dobra wspólnego, czy tylko korzystasz z pracy innych?
    Ja akurat stworzyłem jeden z pierwszych, jesli nie pierwszy (propozycja) do Szamana G200 i wiem jak to smakuje... Akurat Poznańczyk nie musi nic juz robić pierwszy bo ma uznaną renomę i pozycję na forum. Natomiast w przypadku nowych przygód lub generałów ważne jest podanie jak najszybsze poradników, nawet ułomnych (które łatwo juz można później optymalizować), bo to ułatwia innym życie.. czy raczej grę..
    Chcesz powiedziec ze poradnik np do banitow na 270 ktory nic nie daje, albo daje minimalne oszczedności ułatwił ludziom życie?

    Co do zasług poznanczyka sa niepodwazalne

  5. #5
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez saintmaster Zobacz posta
    Chcesz powiedziec ze poradnik np do banitow na 270 ktory nic nie daje, albo daje minimalne oszczedności ułatwił ludziom życie?

    Co do zasług poznanczyka sa niepodwazalne
    nie chcesz nie korzystaj, jeżeli sienie podoba to stwórz swój własny poradnik o wiele lepszy i daj go na forum, zobaczymy jaki jesteś mocny (jak znam życie to tylko w gębie)

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez saintmaster Zobacz posta
    Chcesz powiedziec ze poradnik np do banitow na 270 ktory nic nie daje, albo daje minimalne oszczedności ułatwił ludziom życie?

    Co do zasług poznanczyka sa niepodwazalne
    Jesli uważasz, ze ten poradnik nic nie daje, albo daje za małe oszczędności, to przedstaw swój lepszy albo zaproponuj konkretne zmiany. A nie przyszło Ci do głowy, że być może akurat w tej przygodzie generał major (nie lubię tej nazwy) nic nie daje..?
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 02.09.2013 o 14:34

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    O_o
    Ostatnio edytowane przez dariusz000 ; 02.09.2013 o 14:37

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszelkie uwagi, prosze kierować do autora poradników.
    W 95% przygód nowy Generał Major, nic nie daje, temat zamykam, nie ma nic wspólnego z działem propozycje poradników.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.