Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z Questem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Problem z Questem

    Siema,

    Mam problem z questem - Śmierć przywódcom
    Wykonany został, mam level 31, podbite kilka terenów, quest jest oznaczony jako zakończony, chcę zebrać reward i nie mogę. Po kliknięciu na zakończ nagroda przelatuje (gwiazdka z exp) na mój awatar ale nic się nie dzieje. Zgłaszałem w supporcie już ale długo zajmuje rozwiązanie tego problemu.

    Quest się pojawia co jakiś czas jako wykonany i mam go zebrać jednakże na liście go nie ma.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Przechwytywanie.JPG, 
wyświetleń: 102, 
rozmiar: 86.9 KB, 
ID: 1568.  
    Ostatnio edytowane przez Sqet ; 28.08.2013 o 09:01

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    to jak zgłosiłeś w suporcie to cierpliwie czekaj. My Ci nie pomożemy w takich kwestiach

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    no Ty nie pomożesz ale pewnie ktoś z supportu przegląda to forum dlatego tez tutaj piszę...

  4. #4
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Wpierw Ty poprzegladaj forum : http://forum.thesettlersonline.pl/th...5%9Amier%C4%87

    Temat juz bardzo stary i dlugo wałkowany.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dobrze znam ten problem. Na początku sierpnia udało się (po wielu miesiącach), podczas konserwy, naprawić ten irytujący problem. Nikt (oprócz supportu, do którego trzeba było ten błąd zgłosić) nie wie, jak można go rozwiązać.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sqet Zobacz posta
    no Ty nie pomożesz ale pewnie ktoś z supportu przegląda to forum dlatego tez tutaj piszę...
    Support nie czyta forum. Tu siedzą przede wszystkim gracze, czasem jakiś moderator, ewentualnie BB_Xaar zrobi jakiś wpis. A jak mówi nagłówek tego działu:
    Ważne: większość problemów technicznych najlepiej zgłaszać bezpośrednio do naszego Supportu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.