Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: obszar serwera uszkodzony

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród

    obszar serwera uszkodzony

    Witam. Dałem premię silne światło na bajkowy zamek jak znajomy wstrzymał produkcję, jak dawałem premię gra się rozłączyła , gdy chciałem wejść na swoje konto pokazał się komunikat ze obszar serwera uszkodzony, w tym obszarze wystąpił błąd, prosimy spróbować ponownie , gdy próbowałem ponownie nie udało mi się wejść do gry, może wie ktoś co się stało, czy ktoś miał już taki przypadek.pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Uszkodził się obszar serwera z Twoim kontem.
    masz 95% szansy że specjalny nocny skrypt to naprawi i jutro koło południa odzyskasz konto, jeśli tak się nie stanie to zwróć się do zespołu wsparcia technicznego, masz wtedy 98% szans że w ciągu kilu dni to naprawią.
    W pozostałych 2% przypadków praktycznie możesz pożegnać się z grą.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wysłałem do suportu info w temacie problemy z grą a może trzeba wysłać jeszcze raz w temacie problem techniczny, a jak wysłać info do zespołu wsparcia technicznego

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Troszkę za szybko to zgłoszenie do supportu, postępowanie z uszkodzonym obszarem serwera jest następujące
    -czekasz do kolejnego dnia, ok 3 w nocy (nie pamiętam której strefy zegarowej wiec 2-4 nasza) uruchamiany jest skrypt który wyłapuje uszkodzone konta i je naprawia
    -jeśli następnego dnia gra nadal nie działa to wówczas pisze się do supportu zaznaczając ze nocny skrypt nie naprawił konta
    -tu znów są 2 rozwiązania, część kont naprawianych jest podczas cotygodniowej konserwacji (ze środy na czwartek), reszta indywidualnie trafia do działu technicznego (tu może to troszkę potrwać)

    Jeśli zgłoszenie zostanie wysłane w złej kategorii to i tak zostanierrpzekazane do odpowiedniego z tym ze może wówczas dłużej to potrwać, ale nie jest zalecane ponowne wysyłanie zgłoszenia, to także wydłuża czas odpowiedzi)

    Na chwilę obecną z kilkuset osób które pisały na forum o uszkodzonym obszarze tylko 3 nie miały możliwości dalszej gry na swoich kontach, reszta przypadków kończy się naprawieniem.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dzięki za info, jak jutro konto nie zostanie naprawione to w jakiej kategorii mam wysłać zgłoszenie do suportu żeby szybciej można było grać, bo mam sporo fasolek i jak nie dam premii x4 na bajeczny zamek to będę miał sporą stratę fasolek bo produkcja będzie bez premii

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    na przyszlosc ,najpierw dajesz premie i jak wszystko dziala to dopiero produkcje uruchamiasz .... pare miesiecy problemow roznej masci powinno cie tego nauczyc ...
    pozdrawiam
    to samo jak wprowadzaja nowosci : cofamy generalow i wojo z przygod bo bywa ze sie tam ''zawieszaja'' ... najlepiej wtedy nie siedziec w zadnej przygodzie

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolejny przypadek uszkodzonego obszaru podczas zabawy premiami typu ciemność-światło... Zbieg okoliczności czy może jednak te premie z Halloween są jakoś skopane?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli brakuje Ci drewna to znaczy, że masz za dużo leśników. Niestety na testowym już skończyło się Eldorado, wkrótce poprawka i do nas zawita.
    może temat zły troche na to ale nie znalazłem tego gdzie dyskusja była. o czym tam mowa bo jakoś mi umkneło a na testowym teraz tego nie widze

    @zwolk dziękować, tam akurat nie zaglądałem
    Ostatnio edytowane przez Goldmano ; 27.08.2013 o 10:28
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Konkretnie to dyskusja na ten temat była TUTAJ

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Kolejny przypadek uszkodzonego obszaru podczas zabawy premiami typu ciemność-światło... Zbieg okoliczności czy może jednak te premie z Halloween są jakoś skopane?
    najwyraźniej z całą pewnością skopane..
    dzisiaj na mnie trafiło więc mam wolne od gry..zobaczymy jak długo..
    3 razy było dobrze a za 4tym razem - buum..

    tak więc UWAGA proszę państwa na zabawy z premiami ciemność-światło
    to rosyjska ruletka..
    i może wypalić Ci prosto w czoło i już się nie bawisz...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.