Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Gildia - Statusy - Zapytania...

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Coś jest nie tak z tym statusem wykonania zadania. U mnie w gildii status "zakończone"" ma tylko jedna osoba (na dodatek ta, która zadania jeszcze nie ukończyła). Pozostali mają "brak" mimo, że zadanie mają lub już je ukończyli.

  2. #12
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak można przejąć gildię? Załóżmy jestem sam w gildii aktywny, reszta jest nieaktywna. Mi natomiast w kolumnie Sukcesorzy nie jest przypisana żadna liczba (ranga, kolejność) a pierwsze 10 osób to kompletna nieaktywność i nieobecność.
    Przejać to może złe słowo, ale zarządzać, mieć taką możliwość. Skoro czołówka kompletnie umarła, a ja jestem aktywny dzień w dzień, to wg aktualnego schematu działania jestem ... na szarym końcu, a to ja powinienem być najwyżej. Chodzi o uratowanie gildii, zrobienie porządku, bo w takim toku myślenia nie ma to żadnego sensu.

    To oczywiście tylko przykład, ale znam takowe osoby 0
    Skrzydła do góry!

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Złota Góra
    Chwileczkę, u mnie niby te najaktywniejsze osoby są na szarym końcu, co można zauważyć a na co mało osób wpadło ?
    Zauważyliście że kolejność jest dokładnie taka sama jak kolejność przyjęć danej osoby do gildii ? Przykładowo ten który był przyjęty najwcześniej jest na 1miejscu, a "świeżacy" są na końcu, trochę głupie i żenujące

  4. #14
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Dawid_PL Zobacz posta
    Chwileczkę, u mnie niby te najaktywniejsze osoby są na szarym końcu, co można zauważyć a na co mało osób wpadło ?
    Zauważyliście że kolejność jest dokładnie taka sama jak kolejność przyjęć danej osoby do gildii ? Przykładowo ten który był przyjęty najwcześniej jest na 1miejscu, a "świeżacy" są na końcu, trochę głupie i żenujące
    Taką kolejność system nadał z automatu - ale aktualny lider może to zmienić.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Złota Góra
    Tak ale w wielu gildiach to się nie zgadza !, często zdarza się tak, że Ci najmniej aktywni mają jedynkę przypisaną.

  6. #16
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Aktywny gracz to taki, który był w grze w ciągu ostatnich 2 dni.
    2. Otwarte zadanie gildii, to znaczy, że gracz ma je aktywne w Księdze zadań, nie zakończone.
    3. Brak zadania jest wtedy gdy nie było Cię w grze przez 2 dni. Nie masz wtedy zadania w Księdze...
    Odnośnie tej dziwnej kombinacji, sprawa ma się następująco:

    Gracz, ma aktywne zadanie gildii w księdze zadań, ale nie było go w grze przynajmniej od 48h
    (więc to jest jakieś zaległe zadanie, sprzed kilku dni, które reszta gildii już zrobiła.)

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pewnie sie to poprostuje po wykonanym zadaniu. Teraz jak to wprowadzili w trakcie to pewnie połapało jakies bzdurne statusy .

  8. #18
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Dawid_PL Zobacz posta
    Tak ale w wielu gildiach to się nie zgadza !, często zdarza się tak, że Ci najmniej aktywni mają jedynkę przypisaną.
    Weź po uwagę, że czasem jakiś gracz opuszcza gildię np. na 24h (czasem nawet przez przypadek ) po powrocie system rejestruje go już jako nowego gracza, więc na tej pierwszej, automatycznej liście sukcesji może taki gracz być później, niż gracze którzy de facto później dołączyli do gildii ale nie mieli przerw.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  9. #19
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    to jest popsute prosze zobaczyc na moim przykladzie jestem codziennie i robie finger tak samo ajaks tak samo a pisze brak ;]


    co lepsze to co jest aktualnie tez zrobilismy


    http://obrazki.elektroda.pl/6390473100_1376575679.jpg

    a z tym NIE nie jestem pewien wczoraj rano widzialem niektorych, a pisze nie
    ( ) ( ) 16.03.2012 START --> 28.03.2012-16.06.2012 Good Of Angels[Good] --> 16.06.2012-19.09.2012 LegionOfSettlersTeam[LOST] --> 20.09.2012-31.05.2013 KrwawaArmiaCiemności[KAC] --> 02.06.2013-forever? a be ce( . ) ( . )[TUT0R] ( ) ( )
    Zapraszam do zapoznania się z gildią.

  10. #20
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Developerzy będą musieli naprawić, z rana działało u mnie wszystko ładnie, były wyświetlane kto wykonał a kto nie ( o dziwo zgadzało się ze stanem faktycznym). Po kilku godzinach uległo to zmianie i też nawaliło, skasowało mnie w okienku jakbym nie miał zadania ( a w księdze zadań mam wykonane ), więc administracja gildii jest do poprawki

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.