Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Gildia - Statusy - Zapytania...

  1. #31
    Początkujący Osadnik Awatar BHSmass
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Kolonia
    z tego screena wynika przecież jasno, ze nie jestes (już) liderem i nie masz praw do zmian sukcesji..

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W tym przypadku i dzięki sukcesji okazje się że najmniej aktywnym graczem w gilldi był jej założyciel :P

  4. #34
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bo już wysłałeś wiadomość ale sukcesor nie objął liderowania.
    jeszcze możesz zmieniać kolejność sukcesji, ustaw swojego kandydata na poz 1
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, ja też mam taką sytuację, przez przypadek ustawiłem kogoś liderem, problem tkwi w tym, że ta osoba nie dostała żadnej wiadomości wiec nie może ani zaakceptować ani odrzucić. Wie ktoś jak to zmienić, czy zostaje tylko suport?

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    szef mojej gildii jest nieaktywny i system wyslal mi zaproszenie do przejecia sukcesji po nim. propozycje odrzucilem, ale po rozmowach z ludzmi z gildii chcialbym ja przyjac. co mam zrobic, zeby ponownie system zaproponowal mi sukcesje?

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Artur-ak Zobacz posta
    szef mojej gildii jest nieaktywny i system wyslal mi zaproszenie do przejecia sukcesji po nim. propozycje odrzucilem, ale po rozmowach z ludzmi z gildii chcialbym ja przyjac. co mam zrobic, zeby ponownie system zaproponowal mi sukcesje?
    Niech ktoś, kto jest następny w kolejności przejmie przywództwo, zmieni Ci sukcesję na 1 i zrezygnuje.

  8. #38
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ewentualnie czekasz, aż system 'przeleci' wszystkich po kolei i zacznie zabawę od nowa. Pamiętaj, aby objąć przywództwo w gildii MUSISZ mieć siedzibę gildii.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.