Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z zadaniem "wyzwol swoje wlosci "

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar lapolonaise
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra

    problem z zadaniem "wyzwol swoje wlosci "

    Pragne Was powiadomic ze zadanie "wyzwol swoje wlosci" a dokladnie pod zadanie "wiecej wlosci" jest zablokowane jest napisane ze trzeba miec 15 poziom zeby je odblokowac a ja mam 42. Reszte pod zadan w "wyzwol swoje wlosci" sa zaliczone.
    Dziekuje za zrozumienie i mam nadzieje ze naprawa z waszej strony bedzie mozliwa.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    problem z zadaniem "wyzwól swoje włości "
    Ja mam podobny problem: niemego zrobić pod zadania: "Raz na zawsze"
    Mam 32 lv

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niektóre zadania są nadal zablokowane ale sukcesywnie wprowadzane są poprawki do wszystkich zablokowanych, gdy zostanie opracowane rozwiązanie dla tego zadania i przedzie testy to również zostanie naprawione, proszę o odrobinę cierpliwości.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 15.08.2013 o 12:56

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez lapolonaise Zobacz posta
    Pragne Was powiadomic ze zadanie "wyzwol swoje wlosci" a dokladnie pod zadanie "wiecej wlosci" jest zablokowane jest napisane ze trzeba miec 15 poziom zeby je odblokowac a ja mam 42. Reszte pod zadan w "wyzwol swoje wlosci" sa zaliczone.
    Dziekuje za zrozumienie i mam nadzieje ze naprawa z waszej strony bedzie mozliwa.
    Na forum są w 99% gracze, czasem jakiś moderator (to też gracz, tylko z ciut innymi uprawnieniami), a raz na ruski miesiąc pokazuje się przedstawiciel BB, BB_xaar. Ze strony wyżej wymienionych możesz na pewno liczyć na zrozumienie, ale na naprawę błędu nie licz. Jak mówi nagłówek tego działu:
    Ważne: większość problemów technicznych najlepiej zgłaszać bezpośrednio do naszego Supportu.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    zgłaszałem do supportu i gówno.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.