Zobacz wyniki ankiety: Czy należy odsłonić ikonki populacji/patentów, gdy pojawia się komunikat?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, oczywiście, czekam z utęsknieniem na poprawkę tego błędu!

    47 94.00%
  • Jest mi to obojętne, nie mam zdania.

    0 0%
  • Jestem na nie, bo uwielbiam czekać aż mi okienko zniknie chcę czekać!

    3 6.00%
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Najeżdżanie okienek informacyjnych na interface Ludności

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat

    Najeżdżanie okienek informacyjnych na interface Ludności

    Długo już z tym "problemem" się borykam, ale skoro jest taki dział, to grzech byłoby nie spróbować. Mianowicie chodzi mi, jak w temacie, o to zawyżone najeżdżanie okien z informacjami np. o wysłaniu generała, przejściu na inną pozycję czy znalezieniu przez geologa surowców. Może to i nie wielka rzecz, ale wielokrotnie zbierając wojsko w-g poradników, sprawdzałem ilość "zapakowanych" jednostek do garnizonów; często sprawdzam stan wojsk, żeby wiedzieć jak kolejkować tworzenie wojsk w koszarach. W międzyczasie wysyłając już generałów(info) do przygody, wracali geologowie znajdowali lub nie(info) surowce, premie przyznawane(info). Ogólnie najechanie na Ludność to czynność, którą dosyć często wykonuję. Sugeruję obniżenie górnego pułapu, do którego dochodzą te informacje, do 2 pozycji, którą zajmują te okienka od góry. Screen poniżej. Ponadto sam czas wyświetlenia tych informacji jest ciut jakby przy długi, lecz to już nie tak irytujące.



    Ostatnio edytowane przez Bordryk ; 09.08.2013 o 22:31 Powód: Dodanie ankiety.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    temat już kilka razy wałkowany na forum, nie ma sensu wracać tego tematu.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ależ jak najbardziej jest sens - ku uciesze niejakiego Murphy'ego te damn okienka pojawiają się zawsze wtedy, kiedy chcę sprawdzić jak się ma populacja versus wojsko.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    A to musicie wybaczyć jeśli powieliłem. Szukałem post po poście i nie znalazłem specjalnie.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Czasem denerwuje, powinni to poprawić ale i tak pewnie się nikt z twórców gry tym nie zainteresuje ;/

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    temat już kilka razy wałkowany na forum, nie ma sensu wracać tego tematu.
    Jesli nawet był kiedyś temat wałkowany, to warto do niego wrócić, skoro zmian żadnych BB w tym zakresie nie wprowadziło. Nie jest to może największa z uciązliwości w grze, ale warto byloby to poprawić.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Jesli nawet był kiedyś temat wałkowany, to warto do niego wrócić, skoro zmian żadnych BB w tym zakresie nie wprowadziło. Nie jest to może największa z uciązliwości w grze, ale warto byloby to poprawić.
    to tak nie działa, jeśli było to już raz zgłoszone przez modelatorów, ta założenie nawet 10 tematu już nic nie zmieni, bo zgłoszenia nie są powielanie.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    to tak nie działa, jeśli było to już raz zgłoszone przez modelatorów, ta założenie nawet 10 tematu już nic nie zmieni, bo zgłoszenia nie są powielanie.
    to nalezy mieć nadzieję, że takie zgłoszenie było.... bo co do tego nie mam jakoś pewności

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    miałem z tym problem do momentu zainstalowania sterowników do grafiki i ustawieniu najwyższej możliwej rozdzielczości ekranu.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zdecydowanie zgadzam się z pomysłem.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.