Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Dzielny Mały Krawiec

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez o_o21 Zobacz posta
    malo czytelny poradnik, nie wiadomo o co chodzi z tymi blokami i gdzie maja byc, wtopilem duzo puszek nie polecam
    Jak mało czytelny poradnik??? Poradnik jest mega czytelny i jest aż 1 (słownie jeden) blok. Skoro to jest dla Ciebie mało czytelne to współczuje osobie którą za pomocą mapy kierujesz w samochodzie

  2. #12
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez o_o21 Zobacz posta
    malo czytelny poradnik, nie wiadomo o co chodzi z tymi blokami i gdzie maja byc, wtopilem duzo puszek nie polecam
    jak sie nie wie, to się nie robi.
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 04.01.2015 o 13:36

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jest mały błąd na mapce - potrzebne wojsko Pu to nie 168 a 194 (atak na obozik nr 16).

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki za poradnik! Wszystko super poszło, następnym razem chyba coś zmienię na ostatnim ataku, bo mam tylko 1 MMA, a nie chce mi się czekać na niego

  5. #15
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Xuna Zobacz posta
    Dzięki za poradnik! Wszystko super poszło, następnym razem chyba coś zmienię na ostatnim ataku, bo mam tylko 1 MMA, a nie chce mi się czekać na niego
    w zbiorczym jest wersja experymentalna xD a co do ostatniego proponuje 1. 220Ł MMA 2. 250Ł Wet 3. 130Pu 1E 139R Major
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Siemka, poradnik fajny pod straty rekrutow i lucznikow. Ale mam jakis problem z blokiem na 10, najpierw myslalem ze mi gienki wariuja ale kilka razy powtarzalem i gienki zmieniaja cel niedaleko przed 10 obozem takze musze szybko dawac odwrot. Probowalem 3 razy i ciagle to samo w tym samym miejscu a obozy mam identyko jak na mapce. Czy tam trzeba odczekac dluzem z wetem i majorem przed wyslaniem ich np do konca bebnow? Nie wiem ocb. Wkoncu zrobilem osobno 10 i 11.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    w zbiorczym jest wersja experymentalna xD a co do ostatniego proponuje 1. 220Ł MMA 2. 250Ł Wet 3. 130Pu 1E 139R Major
    Dzięki, jak dla mnie, to nawet lepsze od dwóch MMA - oszczędność R przynajmniej wg symulatora (81-139 vs 125-200), a zwykłe łuki to praktycznie rosną na drzewach

  8. #18
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez bumburylo Zobacz posta
    Siemka, poradnik fajny pod straty rekrutow i lucznikow. Ale mam jakis problem z blokiem na 10, najpierw myslalem ze mi gienki wariuja ale kilka razy powtarzalem i gienki zmieniaja cel niedaleko przed 10 obozem takze musze szybko dawac odwrot. Probowalem 3 razy i ciagle to samo w tym samym miejscu a obozy mam identyko jak na mapce. Czy tam trzeba odczekac dluzem z wetem i majorem przed wyslaniem ich np do konca bebnow? Nie wiem ocb. Wkoncu zrobilem osobno 10 i 11.
    hmm blok jest taki od poczatku poradnika - pare lat i tu sie nie zmienilo działał i działa zadnej wtopy na kilkanascie razy nie zaliczylem
    a oboz 10 jest w jednej strefie a 11 w nastepnej strefie - blok przed obozem 10 jesto oznaczony na biało nie ma oznaczenia cyfrowego blok to 151E 49koni natomiast atak 2 falowy pierwsza fala 250Ł druga majorem 149R 1E 120Pu


    Cytat Zamieszczone przez Xuna Zobacz posta
    Dzięki, jak dla mnie, to nawet lepsze od dwóch MMA - oszczędność R przynajmniej wg symulatora (81-139 vs 125-200), a zwykłe łuki to praktycznie rosną na drzewach
    to mozesz potestowac jeszcze ta druga wersje troche mnejsze straty jeszcze
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 19.01.2015 o 19:22
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Najlepszy poradnik do dzielnego jaki widzialem, stosowalem z 20 razy zawsze jak po masle
    Dzieki

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.