Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Starzy przyjaciele - zmiany w systemie walki??

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    No ok. Konnica rzeczywiście była najsłabsza ale do tej pory (a wykonywałem tą przygodę dziesiątki razy) nigdy te psy strażnicze nie atakowały mi konnicy. Strach teraz robić jakąkolwiek przygodę bo na takich "kwiatkach" można cała armię stracić przy np. stosowaniu bloków.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja niestety utknęłam na wieży (2 obóz wg poradnika Poznanczyka) w starych przyjaciołach. Pierwszy atak i całe wojsko padło, drugi atak (został sam arcykapłan) - wojsko puszczone wedle symulatora i również całe padło

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi w MB też się coś poknociło... Czas walk się zmienił...

  4. #24
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Mi dziś wcięło 29 puszek i 1 eliciarza w MB i dalej nie wiem gdzie straciłem je. Coś poknocili symulator jedno, a przygoda drugie. Dobrze, że są to ino małe straty nie większe. Ciekawe kiedy naprawiają ten błąd gry. Bo nie może być tak, że w symulatorze pokazuje co innego, a w przygodzie dzieje się co innego

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.